www.sudzibas.lv CoverMe Nekvalitatīva prece

CoverMe - Nekvalitatīva prece

2019. Gada 06. Aprīlī, Biķernieku Ielā 143, Sia “Rīga Mt” veikalā iegādājos stereo bluetooth universālās bezvadu austiņas ar telefona zvana funkciju i7-mini (https://coverme.lv/aksesuari/citi-aksesuari/bluetooth-stereo-austinas/22504) .
Sākot lietot nopirktās bezvadu austiņas iekštelpās, tas ir dzīvoklī vai darba vai citās slēgtas telpās, sakari starp mobilo ierīci un austiņām bija apmierinoši, izņemot atsevišķus retus gadījums, kad bija sakaru pārrāvumi.
Sākot lietot šīs austiņas ārpus iekštelpām, tas ir pārvietojoties piemēram gar ielu, kur ir regulāra auto satiksme, rodas nepārtraukti sakaru pārrāvumi starp mobilo ierīci un austiņām.
Atbilde uz prasījuma pieteikumu pielikumā.

22.05.2019

Papildināts I&I 29.05.2019

Iesniegts sūdzības pieteikums PTAC. Redzēsim kas, ko šie darīs tālāk.

Papildināts I&I 02.07.2019

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs ir saņēmis sūdzību par CoverMe.
Izskatot sūdzību, PTAC pieprasīja SIA “RIGA MT” sniegt atbildi. Atbilde PTAC nav saņemta.
Pagaidīsim, kas notiks tālāk.

I

I I&I 22.05.2019

Turpinājums iesāktajam.
Izlasot atbildi uz prasījuma pieteikumu, rodas iespaids, ka to sarakstījis "speciālists" bez nekādām priekšzināšanām par elektroniku vai radiotehniku, ja sniedz aprakstītos traucējumu gadījumus: 1. Ja telefons atrodas krekla kabatā un austiņas ausīs, tad šķērslis ir gaisa telpa starp abām ierīcēm; 2. Medicīnas aprīkojums utt., piemēram, Šmerļa ielas mežā ik uz soļa?; 3. Kas tādas par ierīcēm?; 4. Kam tādam jānostājas starp mana krekla kabatu un ausīm, lai rastos traucējumi?; 5. Tiek izmantots oriģinālais SAMSUNG aizsargapvalks priekš Galaxy A7(2018), tas nozīmē, ka "Rīga MT" SIA apgalvo, ka SAMSUNG ražo aizsarg vākus un apvalkus savai mobilo telefonu produkcijai no materiāliem, kas apgrūtina radiofrekvenču viļņu izplatīšanos? Tādā gadījumā vajadzētu informēt SAMSUMG pārstāvniecību Latvijā par radušos situāciju.

M Mego izmeklētājs 22.05.2019

Jālieto samsung austiņas

I I&I 22.05.2019

Kādas muļķības tik var izdomāt.

M Mego izmeklētājs 22.05.2019

Izlasiet samsung lietošanas pamācību tiek ieteikts lietot oriģinalos aksesuārus