www.sudzibas.lv CoverMe Aizsargstikliņš

CoverMe - Aizsargstikliņš

Iegādājos aizsargstikliņu mobilajam ar uzstādīšanu. Kastītē uz kuras uzrakstīta cena bija divi aizsargstikliņi, taču uzstādot uz telefona pārdevēja skaidroja, ka uz paciņas norādīta cena tikai par vienu aizsargstikliņu kas ir 18 EUR+ uzstādīšana 2 EUR. Kas ir nenormāla cena, turklāt otru stikliņu noteikti pārdos kādam citam par tādu pašu cenu. Sanāk ka veikals ar vienu klientu uzvārās divkārši. Turklāt, internetā tādu pašu stikliņu atradu vien par 2 EUR! Krāpšana pilnā apmērā! Turklāt arī uzstādot stikliņu gandrīz nomētā jaunu telefonu uz grīdas. Interesanti vai saplēšot ekrānu būtu viegli dabūt kompensāciju par jaunu ekrānu? Domāju atbilde ir skaidra! Domājiet paši, vai ļaut šiem uzvārīties uz jūsu rēķina!

Atbilde no CoverMe Support Pārstāvja atbilde 01.07.2018

Labdien! Precizējiet lūdzu kurā veikalā Jūs pirkāt šo aizsargstiklu, kā arī stikla artikulu, - tas ir norādīts blakus preces cenai uz iepakojuma.
Ļoti dīvaina situācija, jo mums nav pārdošanā stiklu, kur komplektā ir divi gabali.

Papildināts Artūrs B 02.07.2018

Diemžēl aizsargstikliņa artikuls nevaru norādīt jo to uzstādot pārdevēja to paturēja. Turklāt neredzēju nepieciešamību pēc tukša iepakojuma, ja otru stikliņu nedod līdzi. Bet par to, ka iepakojumā bija divi aizsargstikliņi varu apgalvot droši, jo to atvēra manā klātbūtnē. Komplektā bija divi, viens parastais bet otrs 5D. Protams, ja par tādu cenu bija jāizvēlas viens tad izvēlējos to labāko, vismaz pēc nosaukuma un pārdevējas ieteikuma. Pietam vēl atverot vienu iepakojumu tajā bija divi dažādu mobilo modeļu aizsargstikliņi, no kuriem vien mana bērna mobilajām nederēja, bet otrs derēja. Pēctam, kad uz to norādīju pārdevēja arī piekrita ka tas ir dīvaini un vēra vaļā citu iepakojumu, kurā arī bija divi aizsargstikliņi tikai šoreiz abi atbilstoši. Līdz ar to varu droši apgalvot ka vecie iepakojumu visticamāk tiek izmantoti otreizēji pārdodot klientiem preci par kuru cits jau ir samaksājis!

Atbilde no CoverMe Support Pārstāvja atbilde 02.07.2018

Ja Jūs pirkāt 5D stiklu, tad jā, šādi stikli ir, kur komplektā nāk 2 stikli, bet otrais stikls ir domāts priekš aizmugurējā paneļa. Tāds komplekts maksā 24,90 Eur. Mums arī ir 5D stikli, kuri nāk uz pamata ekrānu un tie maksā 18,90 EUR. Bet dažkārt, kad šo stiklu pa (18,90 EUR) nav, pārdevēji mēdz pārdot pamata stiklus no komplekta pa 24,90 EUR. Izejot, no Jūs teiktā, pārdevēja rīkojās tieši tā un tajā nav nekā īpaša. Bet ja Jūs atradāt tādus stiklus pa 2 Eur, tā ir liela veiksme. Mēs tos iepērkam krietni dārgāk. Esam gatavi iepirkt no Jums 100 tādus stiklus, vai arī uzreiz izmaksāt Jums kompensāciju, ja Jūs iedosiet mums tādu piegādātāju.

Papildināts Artūrs B 02.07.2018

Iepriekš jau norādīju, ka uz iepakojuma cena bija norādīta 18 EUR. Iepakojumā bija divu stikliņi, no kuriem abi bija paredzēti pamatpanelim. tikai dažādu veidu 5D un parasts. Ja būtu tā ka komplektā nāk arī aizmugurējā paneļa stikls, tad noteikti būtu uzlicis telefonam arī to, taču tā kā neviens no abiem tāds nebija, tad nebija arī ko uzstādīt. Par tiem lētākiem aizsargsikliņu modeļiem, noteikti Jums pārdotu 100 gab., ja esat gatavi par katru maksāt 15 EUR, tā lai jums arī peļņa sanāk un lai es varētu uz jums uzvārīties. Ok!?

Atbilde no CoverMe Support Pārstāvja atbilde 03.07.2018

Atsūtiet lūdzu čeka kopiju, mēģināsim tikt skaidrībā ar šiem mistiskajiem stikliem.

A

Komentāri (1)

M mezonite 24.09.2019

Arī bija tā pat , pirku sev un vīram samaksāju vairāk ka 30€ vīram nemaz nelipa klāt , bet man šodien vienakrsi sāni lobās vaļā , vakardien pārdevēja kad viņš nelipa klāt , jauno telefonu meta uz galdu un tik neapmierina ka šausmas , turklāt atdeva naudu un čeku atpakaļ nedabūju ! Līkas mums justies vainīgiem par to ka viņi pārdod nekvalitatīvus stiklus

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes