Copernit

Firma nodarbojas ar celtniecību dažādos objektos. Mūsu darba vadītājs bija puisis vārdā Jurģis (no Ogres). Paši esam Tukumnieki, katru dienu ar vilcienu braukājām uz Zolitūdi Kalnciema ielā likt jaunu jumtu daudzdzīvokļu mājām, kad aptuveni 40 dienas bijām nostrādājuši, par padarīto darbu atlīdzību nesaņēmām. Tiesā pierādīt arī neko nevarējām, jo šī firma strādā bez nodokļiem, vienkārši nebija arī līguma, un darba vadītājs Jurģis tā arī pateica- " Ja kāda no valsts iestādēm gadījumā pēkšņi uzrodas un jautā darba līgumu, tad vienkārši atbildiet, kad jūs šeit nestrādājat un par firmu Copernit neko nezinat. Galu galā tika zvanīts arī firmas direktoram, kurš tēloja izbrīnitu, kad kādam kautkas nav samaksāts, solīt solīja samaksāt, bet nekā- vienmēr kādas problēmas. No malas liekas- firma ar vārdu- bet patiesībā iekšā darās tikai bardaks. Šeit strādā, vismaz varu apgalvot kad strādāja bez nodokļiem un vienkārši ******** cilvēkus! Tā kā gadījumā ja kādam rodas piedāvājums strādāt šajā firmā- uzziniet kāpēc ir atbrīvojusies kāda vakanta vieta, varbūt kāds vienkārši neatļāva sev kāpt uz galvas un tāpēc aizģāja no firmas Copernit. MANS PADOMS- JA IR ALTERNATĪVS VARIANTS, LABĀK IZVĒLĒTIES CITU FIRMU!

J Juris 29.10.2008

Nezini kāds tam Jurģim bija uzvārds???