Conchas De Mar SIA - Krāpšana

Persona Sanda Krēsliņa,kura strādā zem šīs firmas ir reāla krāpniece! Pasūtījām mēbeļu komplektu par kuru tika samaksāta nauda pilnā apmērā,bet vitrīna esot palikusi otrā mašīnā, un krāpniece tā arī vairs neatdod ne naudu,ne vitrīnu. No viņas/viņiem jāuzmanās!

Sa Sanda Kreslina 03.12.2019

Ar kādām tiesībām Jūs varat mani apmelot!
Jūs iegādājāties mazo komplektu,bet jums piegādāja lielo komplektu,kura cena ir 1200e,jūs samaksājàt - 700e
Viena galda cena ir 450e,lielā kumode-350e,skapis-300e,mazā kumode-200e!Tas ir antīks 1920.gada ozolkoka komplekts perfektā stāvoklī!Jūs iegādājaties par 700e,jums atlaide tika iedota 500e apmērā.Par vitrīnu jums vadzēja piemaksāt!Uz vietas pati pieņēmāt,pateicāt,ka tas ir lielais komplekts,vai vispār ies istabā.Par vitrīnu-jūs neesat samaksājusi!Kāda nauda ir jāatgriež?
Visas pretenzijas varèjāt izteikt 2nedèļu laikā nevis pèc 2mēnešiem.

Il Ilze Bērziņa 11.12.2019

Nu ja tas ir lielais komplekts,tad atdod vitrīnu! Palasi cik klientu esi maldinājusi!