www.sudzibas.lv Conchas de mar SIA Krāpšana - par preci, kuru nevar izsniegt neatdod naudu

Conchas de mar SIA - Krāpšana - par preci, kuru nevar izsniegt neatdod naudu

Pēc Sandas Krēsliņas sludinājuma facebook.com (pakalpojuma sniedzējs un rēķinu izrakstīja sia “Conchas de mar” reģ. Nr: 40203075334, juridiskā adrese: cīruļu iela 85, Jūrmala, lv-2008, Latvija, sandas krēsliņas) 2021. Gada 17. Oktobrī rezervēju četrus salokāmos galdus 160,00 euro apmērā, pārskaitot naudu uz e-pastu atsūtītās priekšapmaksas rēķina nr. Inv-2021/26/4 pamata. Aizbraucot pēc galdiem 18.10.2021. Uz norādīto galdu atrašanās vietu Slocenes iela 30, Engures novads, lv – 3118, Sanda Krēsliņa nevarēja izsniegt manus rezervētos galdus, jo tādi vairs nebija pieejami. Sanda krēsliņa solīja galdus atkārtoti piegādāt no Dānijas mēneša laikā. Gaidot solītos galdus regulāri atgādināju (izmantojot saziņas lietotni messenger) Sandai Krēsliņai par savu pasūtījumu, uz kuru saņēmu visādas atrunas no viņas.
Solītā (atkārtotā) piegāde nenotika, tāpēc 2021. Gada 2. Decembrī saziņas lietotnē messenger rakstīju, lai manam uzņēmumam atgriež iemaksāto naudu 160,00 euro apmērā. Viņa – Sanda Krēsliņa – rakstīja, ka naudu varot atgriezt tikai 30 dienu laikā pēc atteikuma tiesību veidlapas (turpmāk - veidlapa) saņemšanas, kuru izsūta viņas firmas grāmatvedība, bet veidlapu neatsūtīja līdz 2022. Gada 4. Janvārim. 2021. Gada 19. Decembrī atkārtoti rakstīju sandai krēsliņai, lai atsūta veidlapu naudas atgriešanai, tā netika atsūtīta. Un tikai 2022. Gada 4. Janvārī saņēmu Sandas Krēsliņas sūtīto veidlapu savā uzņēmuma e pastā. Šo veidlapu aizpildīju un ar drošu elektronisko parakstu parakstītu 2022. Gada 4. Janvārī nosūtīju viņas pārstāvētajai firmai uz norādīto e pastu.
Uz šo brīdi 2022. Gada 9. Februārī naudu neesmu saņēmis un sarakstē sanda krēsliņa atkal cenšas aizbildināties ar Veselības problēmām, ka nevar atskaitīt man naudu.
Sūdzības iesniedzējs Mārtiņš Mediņš

P Palīgs neskaidrajiem 10.02.2022

Var pabrīnities uz kādām miskastēm cilvēki pārskaita savu naudu un pēc tam brīnās. Vēl kautkādas anketas aizpilda... vājprāts

I Ingrida Laure 28.02.2022

Arī mēs esam krāpnieces Sandas Krēsliņa apkrāpti. Esam nodevuši lietu juristam.

J jurists14 15.11.2022

Conchas de Mar turpina krāpties arī šobrīd. Krēsli 700 euro vērtībā mistiski pazuduši, naudas arī nav dāmai. Sasola, ka pa daļām atgriezīs, stāsta, ka māte strādā Drošības policijā un vēl visādus brīnumus, lai pavilktu laiku. Diez uz ko cer? Jābrauc un jārunā uz vietas ar šo personu