LV RU

Conchas de mar - Krāpšana

BRĪDINĀJUMS PAR NEGODPRĀTĪGU PĀRDEVĒJAS SANDAS KRESLINAS/KRĒSLIŅAS RĪCĪBU

Vēlos padalīties ar savu personīgo pieredzi par mazlietotas gultas pirkšanu no sia ‘’conchas de mar’’ un sandas kreslinas/krēsliņas rīcību.
Īsi pirms ziemassvētkiem es iegādājos gultu no minētās personas www.facebook.lv marketplace vietnē.
Sanda kreslinas/krēsliņas uz manu jautājumu par gultas kvalitāti un izskatu atsūtīja foto kādā stāvoklī tā izskatās. Gulta bija no veikala ikea.
Tā kā man uz laiku bija nepieciešama gulta piekritu darījumam un pārskaitīju naudu uz sia kontu, kuru atsūtīja sanda kreslinas/krēsliņas izrakstot rēķinu.
Pēc pāris dienām sanda kreslina/krēsliņa un viņas šoferis atveda gultu, kas bija izjauktā veidā un virsmatraci. Gultas furnitūra bija pavisam cita nekā bildē sūtītā.
Liekot gultu kopā sapratām, ka gultai trūkst dažas detaļas, kas tika paziņots sandai kreslinai/krēsliņai. Uz ko sanda atbildēja, ka ir aizmirsusi iedot šīs lietas. Vēlāk viņa atveda saņurcītā un atvērtā kartona maisā dažas skrūves un savilcēju. Kad viņai pārjautāju vai tas ir viss un nekas vairs netrūks, sanda pārliecinoši atbildēja, ka tas ir viss un nekā cita netrūkst.
Kad ar saviem spēkiem netikām galā pieaicinājām galdnieku, kas tieši liek arī ikea mēbeles.
Pirms galdnieka pieaicināšanas es aizrakstīju sandai ar jautājumu vai viņa ņems atpakaļ gultu, jo tā nav saliekama uz ko minētā persona atbildēja, ka atpakaļ gultu neņems un ka draugs vienkārši nemāk salikt gultu, kas ir noteikti katram vīrietim jāprot salikt, jo tas acīmredzot ir pašsaprotami.
Galdnieks liekot gultu konstatēja, ka trūkst skrūves un vēl detaļas, kā arī, ka redeles uz kurām turas matracis ir par lielām un īsām, vārdsakot, gultas detaļas ir sakombinētas no citām gultas detaļām.
Saprotot šo faktu nodomāju, ka vieglāk ir piepirkt un improvizēt uz trūkstošajām detaļām. Galdnieks nopirka lietas, kas varētu aizvietot minētās detaļas un tupināja salikt gultu. Nemaz prātā neienāca pārbaudīt vai gultai der koka redeles un matracis! Un, protams, tie nederēja attiecīgajam gultas rāmim. Zvanījām sandai uz ko viņa neadekvāti sāka bļaut, ka viss der un, ka vienkārši galdnieks nemāk salikt. Ka pati ir piedalījusies gultas izjaukšanas procesā, lai gan uz jautājumiem kā izskatās detaļas un kāda izmēra tās ir nevarēja atbildēt. Tāpat atbildēja, ka noteikti detaļas nesot kāds no mūsu puses tās ir pazaudējis, kas ir muļķības
sandai tika nosūtītas bildes. Tās apskatot viņa ar pilnīgu pārliecību agresīvā tonī atbildēja, ka visas trūkstošas detaļas ir iedevusi un tās bildēs ir redzamas. Tas, ka viņai tika apgalvots, ka bildē ir tikko pašu nopirktas lietas un, ka viena no detaļām ir koks nevis metāls, kuram vajadzēja tur būt un kurš netika iedots, sanda stūrgalvīgi atbildēja, ka tas nav koks, bet detaļa no dzelzs. Skaidrs bija viens – sandai bija grūti atšķirt materiālus – koks vai metāls.
Sandai tika pateikts, lai atgriež naudu un ņem atpakaļ savu “salasīto” gultu uz ko viņa atbildēja ar pretjautājumiem kāpēc viņai jāņem atpakaļ normāla lieta, kuru galdnieks nemāk salikt, jo nu jau galdnieks nav kompetents un problēma ir ne tikai drauga spējās, bet arī galdnieka.
Sandai tika pateikts, ja viņa neatgriezīs naudu tad tiks iesniegts iesniegums par viņas rīcību policijā uz ko sākotnēji persona nereaģēja un bravurīgi telefona agresīvā balsī kliedza, bet vēlāk atrakstīja sms, ka samainīs koka redeles un par sagādātajām neērtībām bonusā nākšot naktsskapīši. Protams, gulta tika izmesta laukā, jo improvizējot un pērkot jaunas detaļas tā vairs neatmaksātos.
Ņemot vērā manu negatīvo stāstu vēlos citus brīdināt, lai neuzķeras uz tādām krāpnieciskām darbībām un nav jāiznieko savs un citu cilvēku laiks un “jāizmet” nauda, kā arī jāsabojā diena ar garīgi slima cilvēka murgiem kā tas bija manā gadījumā.

C

Komentāri (9)

C Coco 29.12.2018

SIA " Conchas de mar"

Z Zane Raime 28.01.2019

Lugums atsutiet zinu [slēpt]@inbox.lv - veletos ar Jums parrunat Jusu mineto gadijumu man ari ir tadi pati situacija ar Sandu Kreslinu no Jurmalas - nauda ir samaksata, bet preces vispar nav un melo, ka vel ved no Norvegijas un jaapmaksa fures

J Jana-g 15.05.2019

Man tieši tas pats- jau pus gadu visvisādas likstas ar preci notiek un tā arī nevar atvest un naudu arī neatgriež...

K Ketija Dzonsone 14.10.2019

Izrádás, ka neesmu vienígá...es arì 15.08.19. apmaksáju rēķinu par 6 krèsliem un joprojám tos nevaru sańemt...tad nevar atgriezties no Norvéğijas, tad atlaida darbinieku kurš aizdzéràs un neatveda visus manis apmaksátos krèslus, tagad nevar atgriezt naudu, jo grámatvedei tévs miris...apsurds...
Pirms tam kamèr nauda netika uz priekšu maksáta, tad komunicèja brìvi, un varèja braukt pakaĺ brìvdienás un komunicèja jebkiros laikos, tagad, kad nauda ir samaksáta jau pirms 2 méne§iem un preces nav tad tiek grùzts acìs ka arì vińai ir taču brìvdienas...kaut pirms tam pèrkot galdu un kumodi varéja droši arì svétdienā braukt pakaļ...ka tik nauda lìdz...

P Peleeka 25.11.2019

SIA " Conchas de mar"
Man ir līdzīgs stāsts. Pirms 2 mēnešiem pasūtīju gultu. Un tad sākās atrunas. Tad strādnieks kaut ko sajaucis, tad vētras jūrā, tad noliktava vainīga utt. Apskatījos lursoftā, ka uzņēmumam ir nodokļu parāds. Ja nobloķēts konts, tad nedabūsim mēs neko atpakaļ.

A aijaicebee 08.01.2020

Lūgums sazinieties ar mani [slēpt]@inbox.lv,esmu tādā pašā situācijā kā Jūs esat(bijāt).

K Karīna 12.05.2020

Sveiki, uzrakstiet man ar [slēpt]@inbox.lv izskatās ka man tāda pati problēma!

Ari tada paša situacija. Ne naudas ne preces. Uzrakstiet man ari. Varbut kopa uzrakstisim kolektivo iesniegumu policija. [slēpt]@inbox.lv

really? 29.12.2018

Tak taa notiek,ka parskaita naudu ieprieks,nevis pie preces sanemsanas..

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes