www.sudzibas.lv Compensa Krāpšana, maldināšana, slikta attieksme

Compensa Vienna Insurance Group, ADB Latvijas filiāle - Krāpšana, maldināšana, slikta attieksme

Compensa - krāpnieki, maldina klientus un OCTA negadījmā cietušos. Norāda uz to, ka veiks apmaksu tikai par 1 auto evakuāciju, bet likums nosaka pretējo (28.pants. Izdevumi sakarā ar transportlīdzekļa vai tā atlieku evakuāciju) Tikai pēc tiešas norādes uz šo likumu apmaksāja 2 evakuācijas.
Nogādājot auto pie Compensa sadarbības partnera Topers (kuri izrādījās zaģļi un nekvalitatīva darba veicēji), pēc tāmes sastādīšanas centās izmaksāt/uzspiest krietni mazāku summu nekā izmaksātu remonts. Norādot uz to, ka likuma 25. pantas uzdot - auto jāatgriež tādā stāvoklī kāds viņš bija pirms auto avārijas. Topers un Compensa sāka cīnīties par izmaksu samazināšanu remontam - kas noveda līdz 4 mēnešu epopejai un nekvalitatīvam remontam. Tikai pēc sūdzīas LTAB.lv Compensa sāka maksāt par neoriģinālām jaunām detaļām, jo centās upurēt manu drošību uzstādot lietotas transmisijas detaļas.

Likuma atsauces uz:
Sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligātās apdrošināšanas likums