www.sudzibas.lv Compensa Krāpšana, maldināšana, slikta attieksme

Compensa Vienna Insurance Group, ADB Latvijas filiāle - Krāpšana, maldināšana, slikta attieksme

Compensa - krāpnieki, maldina klientus un OCTA negadījmā cietušos. Norāda uz to, ka veiks apmaksu tikai par 1 auto evakuāciju, bet likums nosaka pretējo (28.pants. Izdevumi sakarā ar transportlīdzekļa vai tā atlieku evakuāciju) Tikai pēc tiešas norādes uz šo likumu apmaksāja 2 evakuācijas.
Nogādājot auto pie Compensa sadarbības partnera Topers (kuri izrādījās zaģļi un nekvalitatīva darba veicēji), pēc tāmes sastādīšanas centās izmaksāt/uzspiest krietni mazāku summu nekā izmaksātu remonts. Norādot uz to, ka likuma 25. pantas uzdot - auto jāatgriež tādā stāvoklī kāds viņš bija pirms auto avārijas. Topers un Compensa sāka cīnīties par izmaksu samazināšanu remontam - kas noveda līdz 4 mēnešu epopejai un nekvalitatīvam remontam. Tikai pēc sūdzīas LTAB.lv Compensa sāka maksāt par neoriģinālām jaunām detaļām, jo centās upurēt manu drošību uzstādot lietotas transmisijas detaļas.

Likuma atsauces uz:
Sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligātās apdrošināšanas likums

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes