www.sudzibas.lv Compensa Velk garumā lietas izskatīšanu

Compensa - Velk garumā lietas izskatīšanu

Csn cieta mans auto, vērsos pie vainīgā auto apdrošinātāja compensa life. Savu auto aizvedu uz servisu, serviss sastādīja un nosūtīja tāmi, pagājušas divas nedēļas kā neapstiprina tāmi, jo neesot saņēmuši protokolu no policijas. Policija ziņo, ka apdrošinātājs nav nemaz pieprasījis šādu protokolu, kurā būtu atzīta viņu apdrošinātā automašīna kā vainīgā. Tā tad - velk lietu garumā, lai nebūtu jāsedz savu klientu radītās problēmas.
Ļoti, ļoti slikts serviss.

30.04.2020

Atbilde no Compensa Support Pārstāvja atbilde 06.05.2020

Labdien,
Esam izskatījuši Jūsu sūdzību par pieteikto OCTA gadījumu, kur trešā persona radījusi zaudējumus Jūsu transportlīdzeklim. Lai mēs varētu segt zaudējumus, mums ir jāsaņem policijas apliecinājums, ka šos zaudējumus ir nodarījis Compensa klients un viņa vaina ir pierādīta.
Policijas izziņu esam pieprasījuši vairākkārt. Pēdējo reizi pieprasījām 30.04.2020. Pievienojam izvilkumu no pēdējās saņemtās Ceļu policijas izziņas. Tajā policija informē, ka vēl notiek izmeklēšanas process, un vainīgā persona nav apstiprināta. Tāpēc izmaksu diemžēl vēl nevaram apstiprināt.
Līdzko saņemsim mūsu klienta vainas apstiprinājumu no Ceļu policijas, varēsim pieņemt lēmumu lietā.
Ar cieņu,
Compensa

G

Entuziasts 30.04.2020

Grūtajos laikos nolemuši piekopt strausa politiku.
Lai jums izdodas.