www.sudzibas.lv Compensa Slikts serviss

Compensa - Slikts serviss

Gribu šiem ''apdrošinātājiem'' izteikt milzīgu fuj!
Kā jūs varat mierīgi krākt, ja šī apdrošināšanas firma strādā zem katras kritikas!
Ja jāiesmērē polise, tad jūsu polise ir vislabākā un līgumi ir ar visiem lv med. Centriem, kas
dzīvē nav tuvu tam. Nopērc polisi un tik un tā maksā ārstiem! Jūsu uzpūtība
un treknā dzīve reiz beigsies un visi meli ko runā kundze uz veselības polises norādītā tel. Nr.
Nāks gaismā. Nekad atlīdzību neesmu saņēmis ''pāris dienās'', tas vienmēr velkās 2 nedēļas, ko varu pierādīt. Uz vietas nekad, izņemot neko nezinošu administratori, neviena nav.
Nu ja-priekšnieki sauļojas spānijā. Ja kāda iestāde meklē saviem darbiniekiem veselības polisi, tad tad compensas pērle ir mēsla gabals par dārgu naudu un iesaku šai te firmai neuzticēt savu naudu.

D

D Dalī 09.07.2019

Pilnīga sūdzības ignorance no Compensa tikai pastiprina manis rakstīto,ka šai iestādei pilnīgi ''pie kājas'' viņu klienti,naudas devēji.Kaut Jums visiem pienāktu diena,kad izbaudīsiet paši sava darba sekas.