www.sudzibas.lv Compensa Slikts serviss

Compensa - Slikts serviss

Neiesaku šo kompāniju nekādā gadījumā! Automašīna pēc avārijas tāmes izskatīšanu veica 2 mēnešus un kā rezultātā, pateica ka automašīna ir norakstama. Novērtējums bija par 1t zemāks kā tirgus vērtība, kaut arī neatkarīgais eksperts brīnījās ka automašīnai ir pati pilnaka komplektācija un ļoti labi saglabāta. Automašīnas vērtību nemainīja kaut arī tie pieprasīju ka pārāk zemu ir novērtēta, izvairījās. Mēnesi vēl bija jāgaida kamēr izmaksās naudu, automašīnu izvēlējos nepaturēt, atliekas uzpirka viņu sadarbības partneri, atbrauca paņēma automašīnu ar visiem dokumentiem, teica norakstišot un viss. Naudu ne no compensa nedz no atlieku uz pircēja nebiju saņēmis, kad jau auto bija Ss. Lv jau tirgošanā kaut skaitījās uz manis. Dotajā brīdī automašīnu grib likt ekspluatācijā, lai automašīnu noņemu no uzskaites, csdd paskaidroja ja automašīnu noraksta tad man nav jāņem nost no uzskaites viņu vienkārši tas sertificētais uzņēmums likvidē. Uzņēmums pieprasa noņemt no uzskaites un nomaksāt nodokļus.
Katrā ziņā neiesaku Compensa, nekādas cieņas pret klientu.

04.01.2019

R

J JozefsStaļins 05.01.2019

Man arī tagad ir sanākusi darīšana ar Compensa. Vainīgajam bija OCTA pie viņiem pirkta. Tagad stiepj gumiju ar tāmes apstiprināšanu vairākas nedēļas, bet jābrauc ta ar sasistu automašīnu tikmēr un zaudējumi pāris tūkstoši. Nedaudz pagaidīšu un sākšu risināt lietas pa citām instancēm, jurists ir blakus, lai tad iet pa likuma pantiem ja neprot cilvēcīgi komunicēt. Draugi mīļie, valstī ir pieņemts likums ka OCTA ir jāpērk obligāti ar domu, lai cietušajam atlīdzinātu radušos bojājumus. Nu tad tas arī jāpilda, nevis jāmeklē n-tie iemesli lai visu sačakarētu, neapmaksāt pilnībā visu, vilkt procesu mēnešiem. Tādiem komersantiem ir jāpamet tirgus, kas kropļo tirgu ar saviem pakalpojumiem. Jāatņem licenci. Naudu par pakalpojumu paņem, bet pretī nekas, tukšs gaiss, solījumi, blēdīšanās ar zaudējumu segšanu un skricelējumi uz A4, foršs bizness.