www.sudzibas.lv Compensa Octa atlīdzība

Compensa - Octa atlīdzība

LABDIEN!Nevienam neiesaku apdrošināt auto firmā COMPENSA, ne KASKO, ne OCTA!!!Respektīvi sadauzīja manu auto un tam otram vainīgajam izrādījās šī ''burvīgā'' apdrošināšānas firma COMPENSA.Mani visu laiku čakarē, tad nesūta vēstuli ar kompensācijas aprēķinu, kad tas beidzot izdarīts(gandzrīz 3nedēļas pagājušas, bez auto), tad jārunā ar ekspertu, tad ar nodaļas vadītāju, kurš nekad nav uzvietas. Beigās jāiet uz kkādām mistiskām pārrunām par avāriju. Sviests esmu bez auto sieva gaidībās 9mēnesī auto nav un nekur viņi nemaz nesteidzās, jo tagad grib vēlreiz tikties, lai pierādu, ka tiešām man auto ir sadauzīts... Vērsos pie LTAB, bet tur cilvēki strādā apdrošinātāju labā, nevis cietušajiem palīdz...Apkārtoju vēlreiz nedrošiniet savu auto apdrošināšanas firmā COMPENSA un iesakiet arī citiem to nedarīt un vēlreiz nedariet!!!

R

N nopietnais 27.04.2015

Veslelības apdrošinasanas viņiem arī nav tās labākās

G Gatis 06.06.2015

Tā godīgi - vai tu izvēloties OCTA apdrošinātāju, vienmēr ņem vērā to, kādu atlīdzību servisu saņems tas, kuram tu nodarīsi pāri, nevis lētāko cenu?

E elliur13 06.04.2016

Отвратительная страховая компания-кидала.По моей KASCO есть пункт согласно которому мне оплачивется изготовление утраченных ключей на авто,через подачу заявления в полицию о пропаже.Все сделал -подал заявление ит.д. и т.п. И что вы думаете оплатили,А ВОТ И ХРЕН.Эти страховые решили что заявление должно быть на кражу,полиция должна завести уголовное дело по факту кражи,а если нет то иди в жопу и делай ключи сам и продолжай нам платить взносы по KASCO.Я этих хитрожопых послал и договор прервал,после чего начались звонки на тему "НУ ВЫ ЖЕ ПОНИМАЕТЕ..." Нет ,я литовских не понимаю и не собираюсь понимать! ДЕЛАЙТЕ ВЫВОДЫ!!!

Z zvaigznite20 14.04.2016

Es savu masinu ari apdrošinaju Compensa nu zinu, ka vairs neko tur neapdrošināšu , man tur bija gan kasko gan octa tad pec avarijas, kura es nebiju vainiga atdevu masinu Amserv centram remontet pa Kasko a vini pashi tur tad nemas ar vainigo apdrosinataju, kad sanemu mashinu vairak ka pec menesa masinas disks bija bojats kura ielidoja vainiga masina, kad devos pie Compensas teicu nu piedodiet bet diski bija jauni un Kasko biju nemusi menesi pirms avarijas tur ar bildes neredzu bojatu disku, lika rakstit iesniegumu , uzrakstiju ap 10.10.2015., nu un lidz sai dienai atbildi neesmu sanemusi plus kad radiju vinjiem auto, kads kungs iznaca no apdrosinasanas ofisa uzvalka un saka vnk mani nodirst pacelt balsi, es staveju un nesapratu ne es vainiga avarija ne vinji maksa par vinu....... ta kaa ne octa ne kasko vairs nekad tur nenemsu, labak piemaksat bishku, bet but apmierinatam. Piem. kad man durvis aizkera citai mashinai devos pie vainiga apdrosinataja Balta, un teiksu taa lidz sim vel neesmu tur apdrosinajusi savu auto bet noteikti to darisu, jo tur tik tiesam attieksme bija jauka un viss atri sataisits un ari auto servis uz kuru vedu remontet nicgales iela man loti patika, puisi loti atsaucigi zvana visu izstasta interesejas vai mashina nav loti vajadziga.... Ta kaa visiem iesaku iet pie Baltas.