www.sudzibas.lv Compensa Отказ в возмещении по полису страхования путешествия

Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāle - Отказ в возмещении по полису страхования путешествия

Преобрели Золотой пакет по полису страхования путешествий. Сразу скажу ПРОСИТЕ И ТРЕБУЙТЕ у страховой компании пояснений каждого риска, указанного в полисе. ЧИТАЙТЕ ПРИЛОЖЕНИЕ К ПОЛИСУ С ПРАВИЛАМИ СТРАХОВАНИЯ И ИСКЛЮЧЕНИЯМИ.
Мы попались как раз на этом.
У нас украли вытащили из сумки деньги и ценные вещи во время прогулки по историческому центру неаполя. Написали заявление в полицию. Отправили протокол и описание украденных ценностей в страховую компанию. По всем украденным рискам получили отказ в возмещение. Риск кража багажа - в исключение входит всё самое ценное (электронные устройства и денежные средства в любой форме) . Какие смышленные юристы у этой конторы "рога и копыта". По их мнению я страхую сам чемодан и носки с трусами?
Риск кража денег - этот риск возмещается только, если деньги похищены из сейфа в номере гостиницы или из сейфа самой гостиницы. Кто кладет деньги у сейф во время путешествия? 1% клиентов? Мы бронировали апартаменты на booking.com. Короче говоря, я больше с этой компанией день иметь не буду и закрываю все накопительно-страховые счета. Соответствующие рекомендации будут переданы всему окружению нашей семьи.
Австрийское страхование уже не то, и не такое уж и надёжное.

Komentāri (3)

P Palīgs neskaidrajiem 29.07.2022

Nu tad jau katrs pateiks ka nozaga štuku un prasīs divas štukas vietā. Viss tas jūsu stāsts ir aizdomīgs - sākot ar skaidras naudas somu un beidzot ar policijas protokolu, kur acīmredzot ir tikai piefiksēts jūsu teiktais.

Oļegs Zatlers 30.07.2022

Neviens apdrošinātājs šajā gadījumā nemaksātu.

C Compensa Life 03.08.2022

Pilnībā piekrītam klienta ieteikumam vienmēr rūpīgi iepazīties ar visiem apdrošināšanas līguma nosacījumiem un neskaidrību gadījumā jautāt skaidrojumu. Tāpat labi izprotam klienta sarūgtinājumu par ceļojuma laikā notikušo. Taču apdrošinātāja atteikums klientam izmaksāt atlīdzību bija pamatots, jo nebija iestājies apdrošināšanas gadījums.
Visi izņēmuma gadījumi ir fiksēti apdrošināšanas līgumā, un katru atlīdzības pieteikumu Compensa izvērtē individuāli, balstoties uz saņemto informāciju par notikušo.
Saskaņā ar Ceļojumu apdrošināšanas noteikumiem Nr. CAN21, kas bija spēkā arī klienta minētajā gadījumā, risku blokam “Bagāža” netiek atlīdzināti zaudējumi par naudas, monētu vai banknošu, maksājumu karšu, čeku, ceļojuma biļešu, visa veida vērtspapīru, kuponu, manuskriptu un/vai prezentācijas materiālu nozaudēšanu (skat. punktu 27.8.). Savukārt, iestājoties riskam “Naudas zādzība”, apdrošinātājs atlīdzina tos zaudējumus, kas apdrošinātajam nolaupīti vai izzagti no seifa, kas atradies apdrošinātā viesnīcas numuriņā vai viesnīcas administrācijas telpās, ja ir redzamas uzlaušanas pēdas (skat. punktu 40.1.).
Būsim tikai priecīgi, ja mūsu klienti no ceļojumiem atgriezīsies labi atpūtušies un ar patīkamiem iespaidiem.

Compensa Vienna Insurance Group ADB Latvijas filiāle

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes