www.sudzibas.lv Compensa Automašīnas bojājums

Compensa Life - Automašīnas bojājums

Vēlos brīdināt līdzcilvēkus un ieteikt nekad nespert kāju šajā kantorī. Domāju, ka mans stāsts ir apliecinājums, ka šī ir krāpšanas, nevis apdrošināšanas kompānija: Divus mēnešus atpakaļ Statoil DUS automašīnas mazgāšanas laikā manam auto tika nolauzts degvielas tvertnes vāciņš. Statoil apdrošinātājs (Compensa) pieņēma manu iesniegumu un prasību segt remonta izdevumus 190Eur vērtībā (tāmi sastādīja neatkarīgs autoserviss). Devos pie Compensa eksperta uz auto novērtēšanu, kur eksperts apskates laikā mutiski mani informēja, ka bojājums pilnīgi noteikti var būt radies mazgāšanas laikā. Pēc mēneša (maksimālais iesniegumu izskatīšanas termiņš) saņēmu atteikumu segt remonta izdevumus, jo ... nevis tāpēc, ka eksperts būtu negatīvi novērtējis bojājumu, bet tāpēc, ka DUS nav video kameru tajā pusē, kurā manam auto ir degvielas vāciņš. Eju atkal rakstīt iesniegumu par atkārtotu izskatīšanu. Lūdzu apskatīt kameras ierakstu 10 min vēlāk, kur ar DUS darbinieci atgriežos, lai no mazgātavas paņemtu nolauzto vāciņu. Šoreiz mani sūta pie neatkarīgā eksperta pie Renault oficiālajiem dīleriem. Eksperts novērtējot bojājumu, secina, ka aiz vāciņa redzama bukte, kas skaidri apliecina, ka tas ar spēku atlauzts vaļā un nolauzts mazgāšanas birstei virzoties uz atpakaļu. Atkal atnāk atteikums. Katrs atteikums nāk no cita cilvēka (ne no eksperta), vienā reizē no jurista, kurš nevienā acī nav redzējis auto, otrā reizē no filiāles vadītājas, kura darba dienā, darba laikā nav sastopama birojā. Ar mani runā vēl cita dāmīte (ne no tām, kurām sniedzu iesniegumus). Katrā nākamajā atteikumā ir aizvien lielāki un nepamatotāki meli un pilnīgs pretstats ekspertu atzinumiem. Dārgie līdzcilvēki, nekad, atkārtoju - nekad, neapdrošiniet sevi, savu ģimeni, kolektīvu un visu citu šajā kantorī. Visur, tikai ne šeit. Šeit uz saviem jautājumiem saņemsiet nekam nederīgas atbildes, tērēsiet laiku uz braukāšanu no viena eksperta pie otra, kuru viedokļus tāpat lēmumus sastādošās personas neņem vērā un naudiņu savā makā tā arī neieraudzīsiet.

P

G Gatis 16.03.2015

Sāksim ar to, ka Compensa Life nedrošina un nekad nav drošinājusi Statoil civiltiesisko atbildību. :)