Coffee SLENDER - MELOSANA

Mīļie cilvēki lūdzu neiekritiet ar to Coffee SLENDER ( saucamo nescafe) meli visssss tiesakie.
Nopirku, izdzeru un pilnigi nekas............ Nu pilnigi nekas.... IEKSA IR IR NESCAFE

P

donna b 30.10.2012

varbut vajadzeja iedzert vairakas reizes? :)

Dannii Disaster 31.10.2012

A kam tad bija jaabuut?

To produktu biida kaa svara samazinaataaju tikai taapeec, ka tas satur nedaudz vairaak kofeiina nekaa standartaa kafijaa. Kafija var paliidzeet samazinaat svaru tikai tad, ja cilveeks to nedzer regulaari (un efekts vienalga buus nieciigs) -- varbut kaadi 300 grami meenesii, ja paveiksies. Darba princips ir taads, ka, kofeiins it kaa samazina apetiiti, bet lai redzeetu reaalu efektu, ir jaalieto kofeiins konsentreetaa formaa (kofeiina tabletes), un, pie tam, pashas pa sevi taas nepaliidzees -- jaazin kaa pareizi lietot.