www.sudzibas.lv Coffe Inn Slikta apkapošanas kv.

Coffe Inn - Slikta apkapošanas kv.

Labdien.

Vēlos izteikt neapmierinātību ar slikto apkalpošanas kvalitāti vai pat pareizāk par klientu neapkalpošanu Coffe Inn, kas atrpdas Brīvības un Stabu ielas krutojumā. 23.10.12. plkst. 21:35 Ieejot iestādē, taisnā ceļā devāmies pie kases, lai veiktu pasūtijumu, taču darbinieces bija tik ļoti iegrimušas kases aparāta labošanā, pat nepacēla galvu. Kur ir kāda pieklājība?!?! pateikt klientiem "Uzgaidīt, lūdzu, mums nelielas tehniskas problēmas", tā mes nogaidijām min 4, tad apnika un gājām apsesties, nosedējām 10 min gaidot, ka viņas pienāks un pateiks, ka aparāts ir salabots, "Kā varu jums palīdzēt?", taču nē. Darbinieces sāka savā starpa pļapāt, pat nepievēršot apkārtējiem uzmanību . Attiecīgi mēs aizgājām, pateicām darbiniecēm "Paldies", uz ko viņas tikai pasmējās un gajām citur.

A

Komentāri (3)

Z zilais valis 24.10.2012

Kur prāts iet uz krogu nepilnu pusstundu pirms tas veras ciet???

J Jehidna 02.11.2012

Diemžēl eksistē tādi idioti, kuri ienāk pirms slēgšanas un brīnās, kādēļ viņus nesagaida ar smaidu? Ārprāts, nabadziņš... Ārzemēs veikalos nelaiž 15 min. pirms slēgšanas, kafeinīcās pirms 30 min., ja nu apēst ko no aukstā bāra, un pareizi dara! Šeit ar jāievieš tāda kārtība!

A adri 02.11.2012

Nevajag salīdzināt Latviju ar ārzemēm, mums ir pieņemts vērt durvis ciet precīzi laikā, vai pat 3 minūtes vēlāk. Katrā iestādē ir sava iekšējā politika. Bet ja klients ir atnācis 15. min pirms slēgšanas ir jāpieiet un vismaz jāpabrīdina, ka drīz slēgsies, varbūt klients vienkārši gribēja padzerties sulu vai kafiju! Ir daudzas kafejnīcas, kuras strādā līdz pēdējam klientam, tikai darbinieki to neafišē. Jebkurā gadījumā attieksme bija cūcīga, un par idioti var nosaukt meitenes kuras "apkalpo"

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes