www.sudzibas.lv Coffe Inn Pazemojoša attieksme pret darbiniekiem

Coffe Inn - Pazemojoša attieksme pret darbiniekiem

Attieksme pret darbiniekiem ir nepieņemama.
1. Pēc darba jāpaliek ilgāk (līdz 2 stundām), lai visu satīrītu, citādāk atskaitīs no algas. Par virsstundām, protams netiek samaksāts.
2. Obligātās sapulces notiek 23.30 naktī! Samaksā par to ir 2.20 Eur bez PVN.
3. Intervija nebrīdinot notiek angļu valodā. Priekšniece nesaprot ne vārda latviski.
4. Atgadījums, kas labi ilustrē uzņēmuma attieksmi pret darbiniekiem - Viens no Coffe Inn komandas labākajiem baristām strādājot maiņā Kaļķu ielā tika piekauts, jo aicināja aiziet cilvēkus, kuri sēdēja kafejnīcā, bet neko neiegādājās. Šajā vietā tā ir ierasta problēma. Nav vērts pat pieminēt, ka uz šādien gadījumiem Coffe Inn apsardze nereaģē. Lieki arī piebilst, ka no uzņēmuma puses nesekoja nekādas kompensācijas, bet toties neilgi pēc nelaimes šim darbiniekam noņēma no algas par to, ka viņš atslēdz kafejnīcu piecas minūtes pēc oficiālā darba laika sākuma. Ņemot vērā jau tā zemo algu (160h - 302 EUR), un to, ka daudzi no uzņēmumā strādājošajiem ir studenti, šāda attieksme ir vienkārši necilvēcīga.
6. Par inventerizāciju un sanitāro dienu, kas katra notiek reizi divos mēnešos apm. stundu pēc darba laika beigām, netiek samaksāts kā par virsstundām.
7. Mazajās kafejnīcās, kur jāstrādā vienam pusdienas jāēd noliktavā (2x2 m) - tur kur klienti nevar redzēt.