www.sudzibas.lv Coca cola Darba piedāvājums

Coca cola - Darba piedāvājums

Vēlos oateikt kā notiek šajā uzņēmumā darbā iekārtošana!!!

Bija 17. aprīlis, kad izlasīju darba sludinājumu cv.lv, Coca Cola piedāvāja darba vakanci - jaunākais dzesēšanas iekārtas tehniķis.
Izdomāju pieteikties, aizsūtiju CV un ar labu rekomendāciju!
Pēc nedēļas sekoja zvans no Coca Colas kad esmu izsturējis CV konkursu un gaida meni pēc nedēļas uz darba interviju, protams man pārņēma ļoti liels prieks, jo darbu mūsdienās ir ļoti grūti atrast!
No Coca Colas teic lai atnāku uz darba interviju, tātad trešā kārta!!!
Nu lūk, aprunājāmies u.t.t., pēc pārunām atlases vadītāja teica kad no šiem cilvēkiem kas bija uz darba interviju izvēlēsies tikai divus cilvēkus {labākos/piemērotākos}, tad nu lūk atkal pēc nedēļas sekoja zvans esmu izsturējis arī trešo kārtu un lai nākot uz izmēģinājuma dienu!!!
Tātad bijām palikuši tikai divi jau pretendenti uz darba vakanci!!!

Kad atnācu uz pirmo darba dienu {mēģinājuma diena}, nostrādāju pēc tīrākās sirdapziņas un ļoti labi {to es sapratu no tiem darbiniekiem} no neoficiāliem avotiem dzirdēju kad izvēlēsies mani!!!
Tas jau bija maija sākumā!!!
Bet tad sekoja kapa klusums no Coca Colas puses, nodomāju uzvanīšu - bet viņi teica kad drīz būs zināmi rezultāti no tās dienas, bet tajā diena man pat teica esmu nostrādājis labi, tikai gaidi zvanu.
Pagāja vēl nedēļa un zvanīju vēlreiz, jo viņi laikam saprata lai gaidu tikai {bet biju brīnumainā kārtā noraidījis vēl diezgan labus divus darba piedāvājumus}
Zvanīju 15 maijā un viņi teica viss esot kārtībā tehniķi ir izlēmuši kurš strādās u.t.t. lai tikai vēl pagaidot!!!
Līdz brīdim kad zvanīju 22. maijā un teicu kas par lietu u.t.t.
takš vai grūti izvēlēties no tiem diviem labākajiem vienu!!!
Coca Cola teica lai zvanot pirmdien t.s. 25 maijā.
Un notiek brīnums viņi zvana un saka : atvainojamies kad tik ilgi bija jāgaida bet Mēs uzstaisījām vēl vienu atlasi un paņēmām citu darbinieku!!!
Man protams pārņēma šoks, kā tā var vispār darīt!!!
Nogaidi veselu mēnesi kad beigās tev pasaka kad nemaz neesi ticis, bet viņi teica kad no šiem daudzajiem darbiniekiem paņems tikai divus labākos, un no diviem labākajiem to vienu!!!
Šajā ilgajā laika posmo Es jau iepazinos ar to otru darbinieku un ticiet vai nē viņš arī netika!!!
Tātad secinājums : cilvēkus izčakarē mēnesi liekot ticēt kad varēs strādāt u.t.t., bet beigu beigās ieliek savu darbinieku!!!
Cilvēki nekad neejiet uz Coca Colas darba pārunām, nelasiet tos sludinājumus, jo tik un tā Jūs tur netiksiet strādāt, tik korumpētu uzņēmumu es vēl nebiju redzējis, viena vienīga cilvēku čakarēšana u.t.t., tukši solījumi!!!

Jautājums : vai es varu iet kur tālāk sūdzēties, jo zinu kad tādā veidā citus nevar pieņemt, zinot kad viņi teica kad beigās paliks divi darbinieki un no viņiem viens tiks strādāt, bet beigu beigās paņem savu cilvēku!!!

V

I Imants 04.06.2009

Coca Cola ir neveselīgs dzēriens...

I Imants 05.06.2009

Žēl kad šajā gadījumā esi bezspēcīgs, jo neko nevari izdarīt jo nav pierādījumi!!!

Tiešām kaut ko līdzīgu arī esmu dzirdējusi par coca colu kad tur strādā ģimenes uzņēmums un kad tiem kas ir augstāk stāvoši nav nemaz šīs lielās izglītības un tapēc čakarē ārā visus!!!
vnk bail par savām vietām!!!
Fuij colai!

I ivars 14.12.2010

1. kart, nav tadas izmeginajuma dienas, ja tu ej stradat tad uzreiz ar ligumu, un par to dienu tad tev butu jasanem alga.
2. kart, ir jabut grafikam un orginaliem darba deveja/vaditaja parakstam, ka ari tavam, ko darba algas neizmaksasanas gadijuma butu aiznesis uz darba inspekciju!
Cilveki jus pasi esat mulkisi, pastudejat gramatu "Darba likums" !!!

M Maija,Raivis Ašaki. 12.03.2016

Es coca-cala biezi pamanu kaukadus glumus pigmentus un neka nesaprotu.tos var ieraudzit atseviskas partijas,visas ne.