www.sudzibas.lv Coca cola Darba piedāvājums

Coca cola - Darba piedāvājums

Vēlos oateikt kā notiek šajā uzņēmumā darbā iekārtošana!!!

Bija 17. aprīlis, kad izlasīju darba sludinājumu cv.lv, Coca Cola piedāvāja darba vakanci - jaunākais dzesēšanas iekārtas tehniķis.
Izdomāju pieteikties, aizsūtiju CV un ar labu rekomendāciju!
Pēc nedēļas sekoja zvans no Coca Colas kad esmu izsturējis CV konkursu un gaida meni pēc nedēļas uz darba interviju, protams man pārņēma ļoti liels prieks, jo darbu mūsdienās ir ļoti grūti atrast!
No Coca Colas teic lai atnāku uz darba interviju, tātad trešā kārta!!!
Nu lūk, aprunājāmies u.t.t., pēc pārunām atlases vadītāja teica kad no šiem cilvēkiem kas bija uz darba interviju izvēlēsies tikai divus cilvēkus {labākos/piemērotākos}, tad nu lūk atkal pēc nedēļas sekoja zvans esmu izsturējis arī trešo kārtu un lai nākot uz izmēģinājuma dienu!!!
Tātad bijām palikuši tikai divi jau pretendenti uz darba vakanci!!!

Kad atnācu uz pirmo darba dienu {mēģinājuma diena}, nostrādāju pēc tīrākās sirdapziņas un ļoti labi {to es sapratu no tiem darbiniekiem} no neoficiāliem avotiem dzirdēju kad izvēlēsies mani!!!
Tas jau bija maija sākumā!!!
Bet tad sekoja kapa klusums no Coca Colas puses, nodomāju uzvanīšu - bet viņi teica kad drīz būs zināmi rezultāti no tās dienas, bet tajā diena man pat teica esmu nostrādājis labi, tikai gaidi zvanu.
Pagāja vēl nedēļa un zvanīju vēlreiz, jo viņi laikam saprata lai gaidu tikai {bet biju brīnumainā kārtā noraidījis vēl diezgan labus divus darba piedāvājumus}
Zvanīju 15 maijā un viņi teica viss esot kārtībā tehniķi ir izlēmuši kurš strādās u.t.t. lai tikai vēl pagaidot!!!
Līdz brīdim kad zvanīju 22. maijā un teicu kas par lietu u.t.t.
takš vai grūti izvēlēties no tiem diviem labākajiem vienu!!!
Coca Cola teica lai zvanot pirmdien t.s. 25 maijā.
Un notiek brīnums viņi zvana un saka : atvainojamies kad tik ilgi bija jāgaida bet Mēs uzstaisījām vēl vienu atlasi un paņēmām citu darbinieku!!!
Man protams pārņēma šoks, kā tā var vispār darīt!!!
Nogaidi veselu mēnesi kad beigās tev pasaka kad nemaz neesi ticis, bet viņi teica kad no šiem daudzajiem darbiniekiem paņems tikai divus labākos, un no diviem labākajiem to vienu!!!
Šajā ilgajā laika posmo Es jau iepazinos ar to otru darbinieku un ticiet vai nē viņš arī netika!!!
Tātad secinājums : cilvēkus izčakarē mēnesi liekot ticēt kad varēs strādāt u.t.t., bet beigu beigās ieliek savu darbinieku!!!
Cilvēki nekad neejiet uz Coca Colas darba pārunām, nelasiet tos sludinājumus, jo tik un tā Jūs tur netiksiet strādāt, tik korumpētu uzņēmumu es vēl nebiju redzējis, viena vienīga cilvēku čakarēšana u.t.t., tukši solījumi!!!

Jautājums : vai es varu iet kur tālāk sūdzēties, jo zinu kad tādā veidā citus nevar pieņemt, zinot kad viņi teica kad beigās paliks divi darbinieki un no viņiem viens tiks strādāt, bet beigu beigās paņem savu cilvēku!!!

V

I Imants 26.05.2009

Jautājums : Vai var vēl kādos portālos ievietot līdzīgu tekstu, jo kā viņi izdara tas tiešām nav normāli??

V Vents 26.05.2009

Tā diemžēl arī visur citur notiek!!!
Bet par šādu attieksmi rigtīgs FUIJ!!!

I Imants 26.05.2009

Sūdīgi gan!

B Baņkieris 26.05.2009

Darba devējam ir tiesības izvēlēties darbinieku un ticiet man, ja jūs nepaņēma, tad darba devējs atradīs 101 iemeslu kāpēc! Ir bezjēdzīgi ar to cīnīties!
Manā praksē bija gadījums, kad uz vienu amatu pretendēja 2 cilvēki, kuriem zināšanu līmenis bija vienāds un profesionālās iemaņas vienam bija mazliet labākas, bet paņēma otru. Kāpēc? Tikai tāpēc, ka cilvēks, no kura bija atkarīgs galīgais lēmums saņēma telefona zvanu ar konkrētām norādēm! Tā lūk!

J juris 26.05.2009

Man līdzīgi bija Maximā-Abrās. trīs nedēļas izčakarētas, citus piedāvājumus jau atteicu, no Maximas pēc atlasēm teica, ka zvanīs, bet kad nesagaidot zvanu uzzvanīju pats, šie tik izbrīnīti, vai tad Jums neviens neuzvanīja, mēs paņēmām citu...bet sludinājums uz to vakanci ilga vēl divus mēnešus.
Forši čakarēt cilvēkus, ne?!

V Viktorija 26.05.2009

Kaut ko atceros par Colas stulbumiem bija vēl šeit rakstīts kas tur bija?

E es 27.05.2009

kautkāds štruna tehniķa mants, a jezgu sacēla tādu, it kā runa ietu par coca-cola direktoru

I Imants 27.05.2009

Tracis tapēc, kad lika kā idiotam gaidīt veselu mēnesi!!!
Gribētu redzēt kā tu rīkoties, varbūt jau esi tāds pajoliņš kurš neliktos ne zinis ka tevi čakarē!!!

M mazaa 27.05.2009

Es---> cilvekiem darbu vaig, dazi varbut nesez tikai uz citu kakla!

R rustams 31.05.2009

nē nu cīņa neko nelīdzēs, bet gribētos šo rakstu redzēt avīzes slejās lai visi palasa par šo uzņēmumu

D devo4ka 31.05.2009

cik zinu no drošiem avotiem, tad tie konkursi un pārrunas ir tikai plikas formalitates--kandidāts, kurš ienems piedāvato amatu jau sen ir zināms un visdrīzak tas vai tā ir kādas augstāk stāvošas personas tuvs radiņš...

R rojs2 31.05.2009

Vispār jau panaivi tā sēdēt un mēnesi gaidīt. Ja gadījās kaut kas, varēji ņemt ciet un viss. Ja neatbild nedēļas laikā, tad jau skaidrs, ka neņems.

S Siikais 01.06.2009

Kkas šausmiigs, šita cilvēkus čakarēt!!! PSC ar visu Colu!

A Andris 01.06.2009

Piezvani uz Beztabu lai uztaisa sižetu :)

I Imants 01.06.2009

bet kaa es pieradiishu kad esmu tur stradajis?

E ED 03.06.2009

Tev vajadzēja iet pie viņiem pirmajā noteiktā datumā, nevis zvanīt pa telefonu. Un ir mazliet naivi atraidīt pārējos piedāvājumus. TU esi prioritāte, nevis viņi. Tas nekas, ka TU viņus piečakarēsi, tas viņiem NEKO neizmaksā, toties tev tas izmaksājis diezgan daudz.

man ar ir iznācis ar to saskārties citās firmās:
- vipretīgākais, ka šādi fimās nostrādā vismaz desmit darba gribētāji, katrs pa dienai.
- rezultātā darba devējām desmit cilvēka darba dienas
nav jāapmaksā

S SMSpelna 03.06.2009

Lielaakaa peljnja un nemaz nestraadaajot! Sanjem naudu par katru ienaakosho sms! Ienaac www.smspelna.lv

P pikpik 03.06.2009

Protams, ka negodīgi.

H hipertonisksšķīdums 04.06.2009

COCA - COLA dzēriens ir hipertonisks šķidums, kurš var atstāt nelabvēlīgu ietekmi uz nierēm, pat radīt nieru mazspēju!