www.sudzibas.lv Clean R SIA Slikts serviss

Clean R SIA - Slikts serviss

Sliktākais serviss ar ko man nācas saskarties. Pēc tam ka Rīga bija sadalīta uz zonam, viņi neinformēja savus klientus kuri viniem tika atņemti par to ka viņi jau nav viņu klienti, un uz manu jautājumi kāpēc jūs mani neinformējat, atbilde bija,- Mums to darit nav obligāti!
Klients vairs nav viņu, klients var iet uz visam 4 pusem, viņš mums nav interesants , jo viņš vair nemaksās mums naudu.

Vairāk sūdzības par Clean R SIA

T Turkey901 21.05.2020

Kāda jēga sūdzēties situācijās, kad neko nevar padarī/ mainīt un uzņēmums ir, savā ziņā, "likums"?!

A AntonsKorbins 21.05.2020

Šajā gadījumā jaunajam apsaimniekotājam bija jāinformē par to, ka klientam jāslēdz jauns līgums. Vainot Clean R ir aplami.

S Sandraozola75 25.05.2020

Clean R ir šmaukļi. Vilto dokumentus un darbinieku parakstus par nostrādātajām stundām.