www.sudzibas.lv Clean R SIA Slikts serviss

Clean R SIA - Slikts serviss

Mūžīgās problēmas nekompitentu darbinieku dēļ, kuri no privātmājas konteinera 0,24m3 2 reizes no 3 nevar izbērt no konteinera visus atkritumus, vienu reizi uz pusi nav izbērts, tātad 0,12 m3 kaut gan maksu paņem 3 mēnešus uz priekšu par 0,24m3 citreiz neizber uz 1/3 un pat nepaskatās ka nav līdz galam izbēruši, uz iebildumiem clean R ofisam viena atbilde vai atkritumi ir sablīvēti vai arī piesaluši vai salipuši un tas nav viņu vainas dēļ, uz foto video fiksāciju, ka tā nav,nereaģē, tā ir mūsu valsts problēma ka ir šādi monopola uzņēmumi kuri uzsspļauj klientiem, paņem naudu un nenodrošina pakalpojumu atbilstoši, patērētāju aizsardzības centrs arī diezgan negribīgi ieklausās šajā problēmā.

O