www.sudzibas.lv Clean Control Tīrīšanā sabojāts bikšukostīms

Clean Control - Tīrīšanā sabojāts bikšukostīms

Nodevu jaunu, vienreiz vilktu izejamo kostīmu ķīmiskajai tīrīšanai. Kostīms izskatījās perfekti, tomēr gribēju to izmazgāt pēc vilkšanas. T/c Olimpija Clean Control pieņemšanas punktā man lika parakstīt dokumentu, ka vini neuznemas nekādu atbildību par krāsu izmainām (jo kostīms ir 2 krāsās) . Es uzticējos, ka nododu drēbi profesionāliem un parakstīju. Rezultāts: Baltā mezgīnu dala ir pelēki brūna, pat violeta dažās vietās, ar brūniem plekiem, kuru tur iepriekš nebija. Tam visam vēl klāt nākusi vecu zivju smaka. Kostīms, kuru pirku pa 1295€ tagad ir ārā izmetams.
Es nesaprotu, kad bija jādara ar to drēbi, lai panāktu tādu efektu. Es pati mājās esmu mazgāJusi neskaitāmas melnbaltas drēbes un nekad nekas nav sakrāsojies! Silti visiem iesaku nekad neizmantot Clean Control pakalpojumus. To bodīti vajadzētu aizvērt.

Bildēs pieliku blakus baltu kreklu, tieši tādā krāsā bija mezgīnu dala pirms Clean Controlpastrādāja.

04.03.2020

4 49cent 05.03.2020

Nu balts vairs nav, jā, bet valkāt jau tāpat var.