Clean Control - Slikts serviss

Labdien.

Sen jau vēlējos runāt par jūsu darbinieci, kas šodien (25. Martā) strādā kauguros, maxima pieņemšanas punktā.

Tonis, kādā viņa runā ar klientu ir tāds, ka allaž jūtos, kā nopērts suns saņemot vai nododot veļu!
Es saprotu, ka grib skatīties kompī filmu un atrauju no ierastās Atpūtas, bet tas nedod tiesības vienmēr = gadiem runāt tādā tonī, ka klients vienmēr pametor cleancontrol punktu jūtas kā nopērts suns! Otra darbiniece ir pilnīgs prestats!

Piemēram šodien - man ir palags, kas laikam neatbilst ikdienas palaga prasībām - bet nu tādu nopirku un tādu lietoju. Līdz ar to liku to pie gultas veļas, kā parasti, jo tas ir palags.

Saruna šodien -

jūsu darbiniece - kas tas tāds ir...
- palags
- nē, tas nav palags! (plus tas tonītis!)
- ir palags, jo pirku kā palagu un lietoju kā palagu (varu uzrādīt rēķinu!)
- toni nespēšu rakstot atdarināt, bet replika no jūsu darbinieces - jūs jau varat uzklāt kažoku palaga vietā un pateikt, ka tas ir palags...
Vēl cietos...
- seko nākamā replika (plus tas tonis) - tā lai nākamreiz tas nebūtu!

Kas jūsu darbinieks ir, lai tādā tonī ar mani runātu?
Ja neatbilst kaut kas jūsus standartiem, to var pateikt arī cieņpilni - pēc mūsu standartiem, tas ir gultas pārklājs vai kas vēl tur varētu būt... Bet ne jau kā šādā veidā to pateikt, kā jūsu darbiniece to dara!

Noteikti šīs darbinieces dēļ vairs jūsu pakalpojumus neizvēlēšos! Jo visam ir robeža - man nav kā sabārtam skolniekam ap Stūri jāskatās, šodien strādā foršā darbiniece vai šī un tad jāizvēlas, sakost zobus un paciest šo vai nākt tomēr citā reizē!

Bet jūsu bizness un varbūt šī ir norma un klientu ir tik daudz, ka tiešām, viena turpu šurpu lomu nespēlē.

Ar cieņu - Brigita Rībena

25.03.2023

# #Evii 25.03.2023

Un ko Jūs?nemākat darbinieci ,,nopērt kā suni,,
Par sevi vajag pastāvēt,nevis ļaut kāpt sev uz galvas!