www.sudzibas.lv Clean Control Slikts serviss un kvalitāte

Clean Control - Slikts serviss un kvalitāte

Mani pārsteidz šī uzņēmuma darbinieku nevīžība un nevēlēšanās risināt situāciju. Biju nodevis 7 kreklus un gultas pārklāju uz tīrīšanu. Rezultāts, visi krekli saburzīti un tumšie ar pūkām. Gultas pārklājs saburzīts un ar neizmazgātiem pleķiem. Rakstu, lai brīdinātu esošos un potenciālos klientus, ka Clean Control darbu kvalitāte ir neatbilstoša cenai. Taupiet savu laiku, naudu un nervus!

22.12.2019

Ja

Tu Turkey901 22.12.2019

Arī Clean Control komanda nebija sajūsmā par Jūsu nodročīt*jiem palagiem un brīdina esošos un potenciālos uzņēmumus, pie kuriem Jūs varētu vērsties nākotnē!

No Noboby 22.12.2019

Un kur starpība pat ja tie ir spermas pleķi? Traips ir traips un pat Tava mamma mazgā tavus spermas pleķus no visurienes un nekunkst, savādāk katru dienu redzētu sūdzību par tevi

BondsBonds 22.12.2019

Izklausas viņi vienkārši ielika veļas mašīnā.

Bi biznesaklients 25.12.2019

Ķīm tīrītavā nevar garantēt ka visi traipi vienmēr izmazgāsies. Viņi nav burvji