www.sudzibas.lv Clean Control Pavirš darbs vai pat neizdarīts

Clean Control - Pavirš darbs vai pat neizdarīts

Biju ļoti vīlusies, ka t.c Domina pieņemšanas punktā nodevu 2 klases skolnieka vesti kur piekodināju ka traips ir no guaša krāsām un tādu tikai viegli gludinātu arī saņēmu atpakaļ 02.11. Diemžēl tas traips bija izmazgājams, ko man pierādīja Irves specialisti pastastot un izdarot to 25 minutes :(

Es saprotu, ka pastav iespeja ka apģērbs var sabojāties vai neiztīrīties- taču domāju, ka personāls pie atdošanas varēja piekodināt ka nesanāca iztīrīt un man nebūtu jāpiedzīvo bērna vilšanās- ka šodien pie svinīga pasākuma viņs nevar vilkt skolas formas vesti. Attieksme vienkārši ne kāda- jo sajūta ka tikai pakarināja un viegli izgludināja - un ši pakalpojums tomēr maksāja 2.00 LVL
Domāju ka šajā situācijā es jau neko neiegūstu šadi suudzoties - bet ne ne velti ir teiciens, dots devejam atdodas-

Bez tam gultas pārvalka saraušanās vienā puse pa 12 cm un otra pa 7 cm ari nav pieļaujama amplitūda-

Kā Clean Control raksta - «Clean Control» ķīmisko tīrītavu tīkls — vadošā kompānija savā sfērā ar lielu pieredzi veiksmīgā darbā ar privātiem pasūtījumiem Baltijas valstīs. Galīgi neatbilst patiesībai.

I

K karumins 28.01.2010

Ko tu gribi no lētākās ķīmiskās tīrītavas Rīgā?! Tie 2.00Ls ir normāla cena priekš tās kvalitātes. Citās ķīmiskās tas maksātu ap 5Ls un vairāk!

K karlis 07.01.2011

Pilnībā piekrītu.

Iedēvu tīrīt uzvalaka bikses Spices Cleancontrolā saņēmu atpakaļ un sapratu, ka kautkas nav kārtībā, apakšā sāls traipi, iekšējā kabats kurām jābūt baltām bija dzeltenas!

Aiznesu uz ''Irvi'' un Irves pieņēmējas teica, ka tās bikses ilgi nav tīrītas un, ka Cleancontrols tās vienkārši ir ar tvaiku izgludinājis:(

Skopais māksā divreiz...