www.sudzibas.lv Clean Control Очень плохой сервис на приеме в Золитуде

Clean Control - Очень плохой сервис на приеме в Золитуде

Dusmas nāk sakarā ar Jūsu attieksmi pret cilvēkiem. Vakar, tas ir trešdien 4.maijā, apjautājos Jūsu pieņemšanas punktā par vilnas paklāja pieņemšanas nosacījumiem un cenu. Īsumā izstāstīju, ka paklājs atrodas Valdlaučos, bet pats dzīvoju Zolitūdē. Sieviete, kas pieņem mantas tīrīšanai, atbildēja, ka viss būs labākajā kārtībā, ja pats atvedīšot paklāju pi viņiem un, ka katru ceturtdienu brauc mašīna un ved visu pa nedēļu sakrāto prom. Šorīt, 5.maijā ceturtdienas rītā, dzinos uz Valdlaučiem, lai atvestu paklāju. Pirmkārt, kad atbraucu, pieņemšanas punktā bija pārtraukums līdz 12:35. Kā tas var būt, ja pieņemšanas punkts ir tikko atvēries un jau pārtraukumi. Tālāk jo trakāk, divas reizes nācās nest no auto stāvvietas, caur visu lielveikalu, visus šos 30 kg, lai dzirdētu, ka neviens viņu prom šodien neņems un ka atgriezīšot tikai 19 datumā, tas ir pēc divām nedēļām. Tas ir absolūti nepieņemami, tā nedrīkst ar cilvēkiem, kas regulāri BIJA jūsu klients. Es turpmāk neko un nekad nenesīšu uz šo kantori tīrīšanai, es visiem draugiem un paziņām izstāstīšu par šo kantori. Kā arī sūdzības.lv būs attiecīgi aizsūtīts šis stāsts. Nevienam neieteikšu Clean Control.