www.sudzibas.lv Clean Control Nekvalitatīva ķīmiskā tīrītava

Clean Control - Nekvalitatīva ķīmiskā tīrītava

Izmantojot CLEAN CONTROL ķīmiskās tīrītavas pakalpojumus (T/c "Dole"), manam mētelim tika saplēsta odere un par to mani neviens nav informējis. Mētelis tika iztīrīts slikti, bet tas ir atkārīgs arī no mēteļa auduma utt... bet galvenais - odere bija pamatīgi saplēsta, ka arī mēteļa auduma tekstūra tagad dīvaini izskatās. Tā kā mētelis bija aizpogāts, nevarēju pamanīt, ka iekšā mētelī bija defekti. Clean Control ieteica man vērsties ar sūdzību (2 eks.), čeku un mēteli pieņemšanas punktā un 10 dienu laikā viņi sniegs rakstisko atbildi. Diemžēl man nav iespējas to izdarīt, jo nebūšu Rīgā jau pēc nedēļas. Taču visiem iesaku, ja paradās kādas pretenzijas pret šo uzņēmumu, noteikti rakstiet sūdzības. Līdz ar to neiesaku izmantot CLEAN CONTROL pakalpojumus nevienam. Ja ir sabojāts apģērbs un viņi nevar neko izdarīt - tā ir viena lieta, bet ja ir saplēsta odere dēļ neuzmanības utt., to jau kaut kā varēja izlabot jau no sākuma.

I

O Olgis 19.05.2014

На самом деле у химчисток есть такое, что они ни за что не отвечают.У них это даже прописано. Я работаю на ремонте одежды и очень часто приходится ремонтировать вещи после химчисток. Садится подкладка, ломаются молнии, плавятся пуговицы. А одной клиентке норковую шубу вернули в пакете в виде лоскуточков!!! И никакую жалобу на них не напишешь, потому как у них прописано то, что они никакой ответственности не несут!!!