Clean Control - kvalitāte

Bija nepieciešams iztīrīt baltu žaketi. Pieņēmēja apskatot žaketi konstatē - gaišas krāsas !!! žakete, es saku - balta, viņa saka - nē, gaišas krāsas. Turpina - vai, traipiņš! (interesanti, vai kāds nes uz tīrītavu tīrīt tīru apģērbu? Traipiņš klasiskais- piedrukņu gali un krādziņa no valkāšanas netīri) Tālāk seko interesentākais - jums jāparakstās, ka esat informēta par to, ka jūsu "gaišas krāsas" žakete var mainīt krāsu. Kaut kas neiedomājams - tas nozīmē, ka varu saņemt atpakļ dzeltenīgu, bēšu vai pelēcīgu, bet ne baltu žaketi, balta var būt tikai pie veiksmes? Es īsti nesaprotu - viņi visas drēbes liek veļasmašīnā - baltās ar melnajām kopā? Lieki piebilst - nekad vairs šo tīrītavu neizvēlēšos un sveiciens tai menedžerei, kas šādu pērli ir izdomājusi. Ņemot vērā, ka man gaderobē ir diezgan daudz baltu! apģērbu un arī "gaišas krāsas"(kas var būt šampanieša krāsā, rozā, bēšīgs un pelēks u.t.t.) apģērbu, tad sava apgērba tīrīšanai izvēlos citu tīrītavu, kas pieņems baltu žaketi ar traipiem un atdos BALTU žaketi bez traipiem.

Z

K Kirzaka 29.07.2012

Химчистки должны возвращать белые вещи белыми, но если они говорят, что поменяет цвет то лучше отдать в другую.