www.sudzibas.lv Clean Control Darbinieki velk mugurā tīrīšanā nodoto apģērbu

Clean Control - Darbinieki velk mugurā tīrīšanā nodoto apģērbu

Biju aiznesusi tīrīt blūzi uz t / p alfa Clean Control. Šodien tikai izvilku no maisa izgludināt un atklāju, ka kāds no darbiniekiem (jo, kurš gan cits to varētu izdarīt?) manu blūzi ir vilcis mugurā pēc tam, kas tā ir iztīrīta. To atklāju, jo ieraudzīju padušu vietās baltus pleķus no dezodoranta un, protams, arī sviedru aromātu padusēs, kā arī uzrautu diegu uz mugurpuses. Tā kā pati šāda tipa dezodorantus nelietoju un blūzi pirms tīrīšanas biju vilkusi 1 reizi, zinu, ka šie dezodoranta un sviedru pleķi / aromāts nav palikuši no manis un to, ka uzrauts audums pavisam noteikti pirms tam nav bijis. Vēl jo vairāk, ja jau blūze tīrīta, šādiem pleķiem tur nevajadzētu būt.
Tātad, secinājums - kāds no darbiniekiem šo sev nepiederošo blūzi ir vilcis mugurā, kamēr tā atradusies ķīmiskajā tīrītavā.

D

Eseseseseseseses 20.04.2016

kads tur vel iet? pirmkart, ta vispar nav kimiskaa tiiriitava, pat nosaukumaa tas nav minets, viss, ko vini dara, ir apgerbu "atsvaidzinaasana". es partraucu pie viniem iet pirms daudziem gadiem, kad vini man atdeva drebes tieshi tada pashaa staavoklii, kadaa taas tika nodotas - ar plekiem, nesvaigas, tik bija uzliktas uz pakaramajiem un plastmasas pleevee. atceros, ka tajaa briidii visi, kas saneema dreebes, sudzeejaas, jo nevienam nekas nebija iztiiriits, vienai meitenei uz melna metela bija balts plekis, ko viena no darbinieceem turpat uz vietas ar tvaika tiiriitaaju steidziigi iztiirija. kops taa laika vairs neesmu tur bijusi, kadi 5 gadi laikam, lai gan nesu 10-15 apgerbu apgabalus nedeelaa.