Clean Control

NIKOGDA, sli6ite? NIKOGDA ne polzuetesj uslugami etoj him4istki, kotoraja nahoditsja v DOMINA!!!!!! da, ja soglasen, 4to ceni tam nizkie! no kak okazalosj eto togo ne stoit!!! sdal ja tuda pidzak, skazali na sleduju6ij denj budet gotovo!!! na sleduju6ij denj ja ego zabral, posmotrel, a tam... UZAS!!!!! MALO TOGO, 4TO EGO NE PO4ISTILI (VSE PJATNA OSTALISJ NA MESTE), vo-vtorih: ja ne znaju iz kokogo mesta u nih rastut ruki, i estj li v golove 4to-nibudj, no pidzak pokrilsja puzirjami, v nekotorih mestah prosto sel, a v koe-gde daze prizgli!!!!! JA V 6OKE! kogda pri6el s pritenziej mne na4ali prosto vtiratj kakuju-to 4u6j!!! tipo eto brak na fabrike, mozno podumatj ja tupoj i ne znaju 4to h/b osnova saditsja

I Inga 20.09.2006

Es pilnīgi piekrītu, ka šajā ķīm.tīrītavā nav vērts nodot mantas. Es biju nodevusi vējjaku iztīrīt, pirmkārt man neatdeva čeku, (kas to būtu domājis, ka viņi tik slikti tīri), otrkārt, istīrīts nekas nebija un treškārt, parādījās papildus lieli traipi. Vārdu sakot, vējjaka ir sabojāta. Man jau liekas, ka viņi speciāli čeku neatdeva, jo zināja, ka jaka ir sabojāta.neiesaku nevienam izmantot šīs ķīmiskās tīrītavas pakalpojumus

L Lena 22.02.2007

Polnostju prisoedinjajusj!Eto anti-himchistka!Otnesla tuda dorogije zanaveski,bili grjaznimi rukami zaljapani,sodrali okolo 10 Ls i absoljutno nichego ne otchistili! Nu dumaju,naverno takije pjatna,kotorije nikakoj himijej ne vivesti,pridjotsja raskoshelitsja na novije zanaveski! I tut vsponila,chto s odezhdi pjatna mozhno vivesti s pomoshju FAIRY dlja posudi! I,o chudo,mne udalosj!

I Iluta 25.04.2007

Aiznesām uz Doles clean control gaišu uzvalku, kad nesām tumšo likās, ka viss kārtībā, jo nevar jau redzēt vai izmazgāts, iztīrija tikai to traipu kuru atzīmēja, taču mājās ieraudzījām kautkādus brūnus notecējumus, šķiet, ka būtu iemērkts netīrā ūdenī un izgludināts! Spriežot pēc nosaukuma, viņi tikai nokotrolē cik netīrs, laikam, un atdod atpakaļ nemazgātu!

K KristinaS 09.05.2007

Dlja zanovesok estj specialnie him4istki.....I dorogie veshi v deshovuju him4istku nikto ne nosit....Mne po4istili tam vse idealno,ja dovolna......Kogda veshj horoshego ka4estva oni ne raspolzajutsja....Ljudi sami vinovati v svoej gluposti,nesja doroguju veshj v deshevuju him4istku!!!!

L Lana 13.11.2008

Aiznesu uz Origo kleitu iztiirit.Kleita 2 krasaas.kad sanemu ta bija sabojata un personals par to neatbild.Ko dariit?Pie kaa versties pec palidzibas, lai atrisinatu clean control firmas nodarijumu un man zaudeejumu?

н Н. 23.12.2008

Не послушали советов и сдали в химчистку Clean Control белье - вернули нам не новую белоснежную простынь, а уже тряпку с розовыми разводами. Интересно, они не в курсе, что белое нужно стирать с белым бельем, а цветное - с цветным? В эту химчистку больше ни ногой - раз портить белье для них привычно.

E ella 01.02.2009

vai kaa jums neveicas:D:D:D:D

I Inga 30.07.2010

Ja Jūs mīlat un Jums ir Tuvas tās drēbītes no kurām nevēlaties šķirties, izvēlaties citu ķīmisko tīrītavu.
Clean Control ne tikai tīra ar nekvalitatīvu/lētu ķīmiju, bet apmāca savus darbiniekus īzturēties pret klientu nievājoši, pat pazemojot (Spicē, Olympia). Iemesli ir dažādi saņemot atpakaļ nekvalitatīvi iztīrītās drēbes, ka auduma kvalitāte nav tāda kādu vajag, un tāpēc audums palicis pelēkā krāsā, ka atirusi svārku maliņa, jo pats pirms tam to esi attārdījis, vai Tu nemazgā kaklu mēnesi un tāpēc apkaklīti nevar iztīrīt. Iemesli ir dažādi un vainīgs vienmēr un ir tikai patērētājs. Nevienu reizi neesmu saņēmusi atvainošanos. Kāpēc esmu gājusi vairākas reizes uz Clean Control, tieši šī iemesla dēļ, jo man iestāsta, ka es pati esmu vainīga...Bet šodien, pēc kārtējā Clean Control apmeklējuma sapratu viss, ka es sev vairs neiestāstīšu to, ka tā ir mana vaina, ka saņemot svārkus, kuri bija šampanieša krāsā tie pārvērtušies pelēkā, pleķi palikuši, apakšējā mala nodīrāta itkā kāds ar varu to būtu plēsis, uzrautas cilpiņas, un neizgludināti...
Nodevu skaistu, dārgu kostīmu, atpakaļ saņēmu pelēku lupatiņu...tik ļoti sāpēja, ka asaras bira kā pupas pār vaigiem...