Clean Control - Bojā apgērbu

Clean Control sabojāja man 'dargu kleitu, kas bija vilkta 2 reizes un tā kā man bija bail pašai magāt tik dārgo kleitu, aiznesu to uz ķīmisko tīrītavu. Tā arī bija rakstīts uz birkas.

Kleitai bij izviklti diegi 3 vietās, apmēram 40 cm garumā, traipi nebija iztīrīti. Un tādu kleitu man atdeva atpakaļ, pat nemēģinot kaut ko izlabot. Uzrakstīju sūdzību menedžerim, prasot atgriezt man pilno kleitas cenu un samaksu par pkalpojumu. Ķīmiskās tīrītavas personāls pilnīgi atteicas dot man menedžera kontaktus - telefonu vai e-pastu. Pēc divām nedēļam man atdeva iztīrītu kleitu un diegus ievilka atpakaļ. Pie tam man pat neatdeva pakalpojuma summu (ar vārdiem vai nu ņemiet tādu kleitu, vai varat nerēķināties uz naudas atgriešanu, jo mēs visu ''salabojam'')

Ja Jums ir dārgi un mīļi Jūsu apģerbi un nervi, nenesiet ķīmiskā tīrītavā Clean Control savas mantas!