Clean Control - Apkalpošana

Kādi cilvēki strādā apkalpošanas jomā, tas ir šausmas. Māte palūdza aiznest uz ķīmisko tīrītavu viņas ādas jaku, lai iztīrītu. Tā kā viņiem pirmdienās ir akcija pensionāriem 20% atlaide, nu es arī aizgāju paņemot līdzi jaku un pensionāra apliecību. Atnācu nodot, sieviete, kura apkalpoja, sakot ka viņa nepieņemšot jaku un ka man nav tiesību ņemt manas mātes pensionāra apliecību, ka izsaukšot policiju. Es biju šokā, par tādu cilvēka attieksmi un sarunu tādā tonī ar klientu.

Minesota 05.03.2013

Nu moins, kā viņa var zināt, ka tā jaka pieder tavai mammai. Vajadzēja mammai pašāi iet.

L Liene Bredaka 05.03.2013

Atzīsties, ka tā īstenībā bija tava jaka nevis mammas :D Un vel vīriešu...

U uzzy 05.03.2013

Nu psc, ko tu vēlējies tad? Tik pat labi, ceļu policistam vari uzrādīt svešas tiesības, jo piemērām mašīna nav tava!
Neapkauno sevi un ņem ārā sūdzību! šeit par tevi tikai ieņirgs!

Y YoYo 05.03.2013

Par darbinieces attieksmi nu varbūt nevajag uzreiz ārdīties, bet mierīgi paskaidrot, ka šis punkts attiecas uz pensionāriem nevis viņu gimenes locekļiem vai personām kuru rokās nonāk šī apliecība!
Uz kīno tak ar nēej ar skolnieka apliecību, jo tā būtu lētāk!
Cita cilvēka kredītkarti tak arī nelieto ... nekas nav savādāk arī attiecībā uz pensionāriem!

N Navaruizdomatniku 05.03.2013

He, he... vajadzēja darbiniecei izsaukt policiju...tad tev vajadzētu pierādīt, ka tu esi tu un nevis tā sieviete, kas ir pensionāru aliecībā un ka tu neesi viņai to apliecību nozagusi (-dzis) un ka viņa ir tava mamma.

donna b 05.03.2013

Ja tu paņemsi mammas apliecību un rādīsi Rīgas Satiksmes kontrolierim braucot trolejbusā, domā kā iedarbosies? Tad kāpēc ar Clean Control jānostrāda? Princips ir tads pats. Padoma ar galvu.