Clean Control - Aizkari

Aiznesu uz ķīmisko tīrītavu iztīrīut ar sulu notraipītus aizkarus. Pieņēma, viss bija ļoti jauki, samaksāju. Pēc pāris dienām savācu, pielieku pie sienas un aizkari izskatās pilnībā sačakarēti. Sarāvušies par +/- 20 cm un izskata ziņā nav salīdzināmi ar tādiem pašiem, nemazgātiem aizkariem.
Zvanu viņiem (pa tel. mani un manus aizkarus atcerās ļoti labi) un mani sūta šķērsām - vainīgs pie visa esmu es. Čeka man arī nav jo neatceros ka man tāds būtu iedots (zinu ka man vajadzēja pašam paprasīt). Tie samaksātie 6Ls man ir vienalga, aizkari bija ļoti vērtīgi.

Kādi ieteikumi?

J

H Hugo Djego 22.11.2009

Ieteikums varētu būt mazgāt veļas automātā ar pulveri, kurš ņem ārā sulu, ketcupu, kafiju utt.
A ķīmiskā tīrītava vienmēr visu sačakarē, tāpēc tur nevajag neko nest, kas varētu būt noderīgs.

T taņa 23.11.2009

Pilnībā piekrītu! Man viņi ne tikai sabojāja kāzu kleitu (nācās pirms laulībām nest jo pielaikojot uz šlepes bija uzradies melns pleķis, ko pati nevarēju iztīrīt) - tīrot nokrita visi ziedi, iepakotu atdeva un neko nepateica un tas notika vakarā pirms laulībām, labi, ka vēl paskatījos (nevajadzēja jau arī pašai atlikt uz pēdējo brīdi)! Bet arī pēc kāzām, kad nesu tīrīt viņi man kleitu nozaudēja! Tas vispār likās kaut kas nereāls... Ar vīru rakstījām sūdzību, bet tas neko nedeva... liela nauda vējā, bet galvenais jau piemiņa...

N Niks 21.09.2011

Nesot uz lata tīrītavu savu mantu būtu gudri paprasīt ko tad par to latu tīrītava ir gatava izdarīt ar Jūsu mantu. Par latu tīrītava iemet Jūsu mantu mašīnā pēc ražotāja birkas (kas nu ļoti bieži pat originālā apģerbā neatbilst tam, ko var darīt), izņem, izgludina, izsniedz. Žēl Jūsu aizskarus, bet par ko maksājat, to saņēmat. Turklāt katram audumam ir tendence sarauties arī dabiski, no mitra gaisa un saules. Neesmu konkrētās tīrītavas pārstāvis, bet strādāju šajā sfērā. Šīs nav reklāmas teksts, tāpēc uz iespējamiem jautājumiem kur jānes, kur kvalitatīvi vai kur strāda neatbildēšu, mums darba pietiek :)