www.sudzibas.lv Citysale.lv nelegāli nodarbina cilvēkus

Citysale.lv - nelegāli nodarbina cilvēkus

Labdien! Vēlos ieteikt visiem, nekādā gadījumā neejiet strādāt uz kompāniju Citysale.lv. Cilvēkiem sasola lielas algas, nostrādāju 2 nedēļas, darba līgumu neviens neslēdza, pat neieminējās, lika strādāt 8 stundas dienā, attieksme šausmīga vadība arī, īpašnieks un viņa dēls, krutojas, ka baigie biznesmeņi. Bija jāzvana pa telefonu un jāpiedāvā firmām slēgt līgumus, tip tāda pati biznesa darbība kā perkamkopa.lv arī kolektīvā iepirkšanās. Pieņem jauniņos, viņi strādā, bet pēc tam viņus atlaiž un pieņem vietā jaunus darbiniekus. Neiesaku iet uz turieni strādāt, sargiet savus nervus, un nestrādājiet nelegāli, jo šī firma jebkurā brīdī var atlaist un nesamaksāt ne santīmu.

E Esesesseseseseses 05.04.2011

Kupi - prodaj... Bļ..., šitos kantorus vajadzētu ar likumu aizliegt!

č Čoms 05.04.2011

Nu bet ar kādu aitas stulbumu apveltīti cilvēki, vienus piečakarē, desmitiem jau gaida rindā.Nav jau Latvija tik liela, lai šādas lietas par konkrētiem šaraškina kantoriem neuzzinātu.

A anja 05.04.2011

uzrakstīju arī iesniegumu darba inspekcijā, lai tiek galā ar to kompāniju, un vēl šodien ss.lv bija ielikts jauns sludinājums ar šo firmu, ka vajadzīgi menedžeri, sola algu 400-500ls. Kur var būt tādi cilvēki, cilvēkus čakarē, nodarbina kā zirgus un neko nesamaksā un atlaiž. Būtu vispār tādi jāver ciet.

E Esesesseseseseses 05.04.2011

Čoms, cilvēki pie katra salmiņa ķeras! :( Ar cerību, ka varēs kautkādi pavilkt šo izdzīvošanu.

č Čoms 05.04.2011

To es ļoti labi saprotu, bet ja vieni ir apkrāpti, citiem no tā vajadzētu mācīties.Par to aitas stulbumu es saku no savas pieredzes.Vienā darbavietā, kur es kādreiz strādāju, arī piečakarēja, nākošajiem potenciālajiem darba meklētājiem silti ieteicu tur neiet, bet viņi paklausījās saimnieka debešķīgajos solījumos, un manus vārdus saprata tikai tad, kad paši tika tādā pašā veidā piekāsti.Man viekārši žēl to nabaga cilvēku, kuri ne jau no labas dzīves spiesti meklēt darbu pie šiem krāpniekiem, un kuri to apzinoties viņus izmanto.

J Jevgenijs 30.04.2011

Labdien! Strādāju citysale.lv kompānijā, līgums ir parkstīts, komanda ir laba, draudzīga. Darbs ir ļoti interesants.
Paldies par uzmanību,
Menedžeris Jevgenijs

Z zaja 30.05.2011

laikam esi viens no tiem, kas nelegali strada.tapec ari aizstavi.

K Karīna 24.10.2011

Gribēju pateikt tikai to, ka biju nopirkusi kuponus vienam braucienam, kurš galu galā nenotika. Gaidu naudu jau 3 nedēļas, zvanu un tie tikai sola, būs rīt/parīt/nāk.nedēļ..
Paies vēl nedēļa, rakstīšu sūdzību patērētāju tiesību aizsardzības centram.

S Smokey 17.11.2011

Labdien, zinu gan kompāniju, gan darbiniekus ...
Katja - smieklīgi dzirdēt tavus komentārus . Atmosfēra ir superīga un tie nav parasti vārdi )
Lai tev dzīvē labi iet! ceru, ka māki vēl kaut ko, ne tikai STULBI muldēt