A anja 27.10.2011

biju pieteikusies tur strādāt, lika strādāt bez darba līguma, naudu tā arī nesamaksāja par nostrādātajām dienām, aizgāju prom. Nav jau brīnums, ka neviens neceļ.

A ahfhd 31.10.2011

Maldinoša reklāma ir aizliegta. Griezies patērētāju tiesību aizsardz.

C CitysaleLV 21.11.2011

Sveiki visiem!
Anja, ļoti interesanti, pēdējos divos mēnešos mums nebija neviena jauna cilvēka komandā, + ar vārdu Anja vai Anna vispār nekad. Mēs saprotam, ka starp portāliem notiek liela konkurence, bet vai tad sudzibas ir labākais veids, kur izteikt melus par kol. iepirkšanās portāliem? Lai jums jauka diena!

A Anna3232 15.02.2012

ir tāda darbiniece Vita Siljēkaba kas visu laika sola atmaksāt kuponu, bet kad zvanu, tad visu laiku saka ka ir slima, jau otro mēnesi, bet kad pazvanīju no cita tel un uzdevos par citu cilvēku un vnk jautāju citu jautājumu, tad Vita bija darbā, CITYSALE ir lieli KRĀPNIEKI

A Anna3232 15.02.2012

www.CITYSALE.lv ir KRĀPNIEKI uzmanieties! Tiklīdz Jūs CITYSALE.lv neatmaksāsiet man naudu atpakaļ atsauksmes netiks izņemtas!

A Anonīmā 15.02.2012

Nu nezinu gan, esmu pirkusies vairākas reizes, bet vienmēr viss ir bijis kārtība (varbūt man vnk ir paveicies). Un pakalpojumu kavlitate arī mani apmierina, lai gan ir bijuši citi portāli, kur nopērk kuponu un pakalpojums ir galīgā d****.Šeit nekad tāda veida problēmas nav bijušas, bet varbūt Tev vnk nepaveicās... Aizej varbūt uz viņu biroju un viss... Tur viņiem nebūs kur mukt no Tevis... Un tas, ka te sūdzību ieraksti neko jau daudz nemaina... viņus jau tgd neaizvērs tāpēc ciet un nauda maģiski arī netiks atgriezta... bet nu veiksmi!

I Ieva Vītola 17.02.2012

Man arī bija gadījies viens starpgadījums. Biju nopirkusi smaržas, bet ienācunnopērc.lv man tās vienkārši nepiegādāja. Pazuda uz ilgu laiku, nevarēju sazvanīt, tad, protams, zvanīju uz citysale.lv. Ļoti jauka meitene bija atbildējusi, ka, cik es sapratu, tas smaržu piegādātājs arī neatbild. Piedāvāja man iespēju saņemt atpakaļ naudu. Es, protams, piekritu. Pēc 10 dienām man nauda tika pārskaitīta atpakaļ. Protams, nav jau patīkmi, ka tā sanāca, bet par citysale.lv attieksmi pret mani, kā pret klientu es gan neko sliktu nevaru pateikt. Vairākkārt biju pirkusi tur kuponus. Cilvēki godīgi un atsaucīgi. Kā par piemēru, cherry.lv un citylife.lv man vispār neatbild uz e-mail un diezgan rupji atbild pa telefonu, ka pārzvanīs, ka nevajag celt traci, ka naudu neatgriež. Anna3232, nav jauki ka tā Jums gadījās. Ceru, ka Jūsu problēma tiks atrisināta. Anonīmā - pilnībā piekrītu tev - Anna sazinies vai aizbrauc līdz viņiem, tā tak galu galā tava nauda.

A Agņeška 15.04.2013

KRĀPNIEKI!!! NATMAKSĀ ATPAKAĻ NAUDU! UZ TELEFONA ZVANIEM UN E-PASTIEM NEATBILD!!!