www.sudzibas.lv Cityparks Zagļi, kā var likt sodu nepamatoti!

Cityparks - Zagļi, kā var likt sodu nepamatoti!

06.09.21, no poliklīnikās elite 16: 10 (arsta talons uzradīts laiks) piebraucu pie veikala imanta, anniņmuižas bulvāris 40a - rimi pēc laika 16: 22
jā, nepielieku pulksteni, nepagāja 0.30min uz mašīnas loga sods 30.00eur-16: 52
vai tas ir rekets mūsu laika, vai kā to nosaukt?
Cilvēkam, kas to uzlika, jābūt formai vai identifikācijas zīmei, vai auto ar trafaretu. Lai cilvēki redz un var lieciniekus pajautāt, kur un kad?
Sanāk tā, kā slēpjas un vaktē, absurds! Es uzskatu, kā reketam ir augstāvoši cilvēki jā viņš tik drošs un zemiski uzvedas. Vaktēt cilvēkus kurš ieiet veikala un skriet likt talonu ar sodu, tas ir zemiski. Es sapratu, jā mašīna aizņem privātu vietu ar stundām vai dienas nakti, tad jā var sodīt, bet ne šāja situācija, kad civēks ieskrien veikala. Lai dievs soda tos, kuri dara šos nedarbus! Šiem darbiniekiem nav zināms vārds "gods".
Ar cieņu.
Tel.26460069

06.09.2021

N

Good Intentions 06.09.2021

Pats vainīgs, ka iebrauci un nepieliki pulksteni. Cityparkam neuztrauc reputācija, tikai nauda.

S SUPERBOSS 05.04.2022

idiots, tādus cityparkus ir jālikvidē, kuri bezkaunīgi slauc naudu no cilvēkiem, afēristi!

V vitols 06.09.2021

Tas nav Valsts sods,to var droši nemaksāt.

S SUPERBOSS 05.04.2022

atdos tiesu izpildītājiem tie mērgļi, un tad vēl tie naudu noslauks!

G Gulbenietis 07.09.2021

Rīgā dzīvot ir dārgi. Stajanka par maksu. Dabūt un uzturēt sev normālu babeni maksā lielu piķi. Dzīvei mazpilsētā ir daudz plusu, pietam stajanka ar laika ierobežojumu ir tikai informatīva :D. Jo tautas ir tik maz, ka stajanka nekad nebūs pārbāzta.

A AJ1 09.12.2021

Darboties kā CityPark var tikai morāli kropļi un izdzimteņi.
Arī nav saprotams kā Anniņmuižas 40A RIMI pieļāva, ka šie CityPark parazīti ievācās stāvlaukumā. 15 min apstājies pie piemājas RIMI un samaksā sodu 30Eur par to, ka aizmirsi nospiest lohatrona podziņas, absurds! Anniņmuižas 40A RIMI no šodienas par 1 klientu mazāk būs. CityPark būs iedzīvojies 30Eur, bet sen zināms, ka zagta nauda laimi nenes, un kad zagta nauda daudz, tā atnes nelaimi 7 paaudzēs.

S SUPERBOSS 05.04.2022

ZELTA VĀRDI! PILNĪBĀ PIEKRĪTU. Viņiem kontroles laiks ir 5 min, un līmē tik virsū šie morālie kropļi. citypark strādā šo veikalu apsardzes darbinieki, kuri tikai medī tos, kuri ieiet un aizmirst ievadīt sava auto numuru. domā, ka ir auto, tad ir nauda. Caur pakaļu viņiem šis bizness izlīdīs.

M MGT 10.01.2022

Cityparks nav "oficiāla iestāde". Tas ir uzņēmums. Sods ir "līgumsods", nevis Ceļu vai Pašvaldības piemērots.
Tas nav rekets, bet "ķeršana uz muļķi". T.i. izmanto cilvēku nezināšanu.
Faktiski, šo sodu no jums varētu piedzīt tikai tiesas ceļā. Taču jebkura tiesa šo prasību "atmetīs atpakaļ" pēc vairākiem normatīvo aktu punktiem, tai skaitā negodīgu komercpraksi.

A Anny 22.01.2022

Es arī pirms pāris dienām saņēmu sodu pie Krišjaņa Valdemāra RIMI, jo nenospiedu nepeiciešamās brīnumpodziņas, ali reģistrētu auto, jo prātu aizņēma QR koda bildes meklēšana un rakāšanās pa somu pēc ID kartes, kā rezultātā tāds e-parking ieslīd pilnīgi citās smadzeņu dzīlēs. Protams, pēc 20 min veikala apmeklējuma savā logā atradu to brīnumkvīti, rakstīju sūdzību, protams, noraidīja, kurma gan ''šajos'' laikos negribās nopelnīt uz citu rēķina. Un tie izdzimteņi kā uzliek sodu, tā uzreiz lien mašīnā slēpties, jo nespēj argumentēt savu rīcību. Emocijās zvanīju uz norādīto tālruni, jo bijku gatav pateikt visu ko domāju, a tur arī vienīgi automātiskie atbildētāji. Paslepus zagt savu seju nerādot jau nav nekāda māksla. Un vispār, ja šīs kompānijas darbiniekeim būtu kāda sapratne par Civillikumu, viņi sajēgtu, ka ''līgumsodu'' kā tas tika nosukts uz soda kvīts, var piemērot tikai tad, ja tas līgumā ir atrunāts un patērētājs jeb šajā gadījumā parādnieks varēja ar to rēķināties kādas finansiālas sekas viņam iestāsies saistību nepildīšanas gadījumā.

O Obelisks 05.02.2022

Labākais jau ir tas , ka šis kantoris katrā stāvvlaukumā saliek atšķirīgus noteikumus tā lai jauktu cilvēkiem prātus un tiem būtu katru reizi jāstudē kādi noteikumi ir konkrētajā vietā. Es ,piemēram, nesen piereģistrēju lietotnē savu ierašanos Stirnu ielas lidlā lai ieskrietu veikalā uz 15min ,kā tas jādara citā cityparks stāvlaukumā, bet šeit izrādās tas nav jādara un man uzreiz noņēma 2.5 eiro.