www.sudzibas.lv Cityparks Zagļi, kā var likt sodu nepamatoti!

Cityparks - Zagļi, kā var likt sodu nepamatoti!

06.09.21, no poliklīnikās elite 16: 10 (arsta talons uzradīts laiks) piebraucu pie veikala imanta, anniņmuižas bulvāris 40a - rimi pēc laika 16: 22
jā, nepielieku pulksteni, nepagāja 0.30min uz mašīnas loga sods 30.00eur-16: 52
vai tas ir rekets mūsu laika, vai kā to nosaukt?
Cilvēkam, kas to uzlika, jābūt formai vai identifikācijas zīmei, vai auto ar trafaretu. Lai cilvēki redz un var lieciniekus pajautāt, kur un kad?
Sanāk tā, kā slēpjas un vaktē, absurds! Es uzskatu, kā reketam ir augstāvoši cilvēki jā viņš tik drošs un zemiski uzvedas. Vaktēt cilvēkus kurš ieiet veikala un skriet likt talonu ar sodu, tas ir zemiski. Es sapratu, jā mašīna aizņem privātu vietu ar stundām vai dienas nakti, tad jā var sodīt, bet ne šāja situācija, kad civēks ieskrien veikala. Lai dievs soda tos, kuri dara šos nedarbus! Šiem darbiniekiem nav zināms vārds "gods".
Ar cieņu.
Tel.26460069

06.09.2021

N

Good Intentions 06.09.2021

Pats vainīgs, ka iebrauci un nepieliki pulksteni. Cityparkam neuztrauc reputācija, tikai nauda.

V vitols 06.09.2021

Tas nav Valsts sods,to var droši nemaksāt.

G Gulbenietis 07.09.2021

Rīgā dzīvot ir dārgi. Stajanka par maksu. Dabūt un uzturēt sev normālu babeni maksā lielu piķi. Dzīvei mazpilsētā ir daudz plusu, pietam stajanka ar laika ierobežojumu ir tikai informatīva :D. Jo tautas ir tik maz, ka stajanka nekad nebūs pārbāzta.