LV RU
www.sudzibas.lv Cityparks Varavīksnes bērni

Cityparks - Varavīksnes bērni

Man ir jautājums! Ja valstī ir izsludināta krīzes situācija, un ja man ir vēlme kā visiem auniem papildināt griķu globālos uzkrājumus, jo ja pats neapēdīšu, tad vismaz kaimiņam netiks,.. Bet tā ir lirika,
jautājums - pretenzija: nafig man jāriskē ar savu veselību, spaidot to ekrānu, lai ievadītu auto reg numuru,. Bez kādiem higienas drōšibas nodrošinājumiem no ši "burvīgās" organizācijas..
Ir tak krīze!..

14.03.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

G

Komentāri (16)

BondsBonds 14.03.2020

Ieej veikalā un nopērc sev vajadzīgos līdzekļus,lietojot kad vajag. Par ko ir sūdzība? Par to ka tev nauda nav vai?

G Gooblins 14.03.2020

Pacenties savā pašapmierinoša organisma pelēkajā masā vizualizēt- Tu atbrauc uz veikalu, krist panikā,.. bet pirms tam tev jāstājas kontaktā ar ierīci, ko pirms tam moz nosiekalojoši , moz apķaudījuši , bet varbūt nogrābstījuši pirksi, tiko dibenu tīrijuši , bez papīra,.. un kur te sakars ar naudu, idinj?..

BondsBonds 14.03.2020

Esmu idiņš, man nesaprast.

R RXX 14.03.2020

Neviens Jums to neliek - ne doties uz lielveikalu, ne izmantot auto. Interesanta logika, lai neteiktu vairāk.

L LVPortal2016 16.03.2020

Jā, pārtiku visu pārējo var pasūtīt rimi.lv, nuko.lv un es domāju ir citi, nekur īsti nav jābrauc mūsdienās ja nav vēlmes.

A aicis24 14.03.2020

Nu griķus ar tualetes papīru vari pasūtīt arī internetā,rimi tak piedāvā tādu pakalpojumu,bet nav jau gatantija,ka tas vīrus nebūs jau uz griķu pakas virsū.Vai arī nopērc vienreiz lietojamos cimdus,uzvelc viņus ievadi savu mašīnas numuru un cimdus met ārā.

T Turkey901 14.03.2020

Šis vīrus ir "gaisa pilienu infekcija", netiek nodots un neceļo uz/ ar preci, tikai tiešā saskarsmē ar inficētu personu var to saķert!

T Turkey901 14.03.2020

Korona ir gaisa pilienu infekcija, ir gaisā nevis uz auto numurzīmes reģistrācijas ekrāna vai kādas citas virsmas/ preces, saslimt veikalā aunu barā gan var!

R Real dog 15.03.2020

Stul..enis, Covid 19 vīrusi ir smagāki un lielāka izmēra, tāpêc neplivinãs pa gaisu un ãtri nosēžas uz jebkuras cietas virsmas

T Turkey901 15.03.2020

Tad jau pasts būtu galvenais tā perēklis ar sūtījumiem no visas pasaules, bija jau sižets par to, ka pasta sūtījumos/ paciņās nevar atgādāt vīrusu, jo tas nododas no cilvēka cilvēkam.

T Turkey901 15.03.2020

https://jauns.lv/raksts/zinas/375805-latvijas-pasts-bridina-ka-pasta-sutijumu-apmaina-ar-eiropas-valstim-var-kaveties

Sūtījuumu apmaiņa starp slimiem un veseliem cilvēkiem nav ierobežota visā pasaulē, vai sakritība?!

R Real dоg 15.03.2020

Vīrusa izdzīvotspēja bez nēsātāja var ilgt līdz 12 stundām. Pasta sūtïjumi aizņem daudz ilgāku laiku. Toties, ja tev veikalā kāds saslimušais, nākot pretī vai pirms tevis, izšķauda gaisā vīrusu un tu, aizverot seju un ejot ātrāk prom, domādams, ka tas tevi paglābs tad tu maldies. Vīruss var ar gaisa pilieniem nosēsdamies uz tava apģėrba un gaidīt 10 stundas.
Tev ar loģisko domāšanu tā pašvaki. Kāpēc tad visi tiek pastāvīgi aicināti mazgāt un dezinficēt rokas - pēc saskarsmes ar priekšmetiem veikalos un citur, un pirms saskarsmes ar seju

T Turkey901 15.03.2020

Daudzi vietējie sūtījumi/ kurjerpasts veic piegādes dienas laikā, tas pats ar drukātajiem izdevumiem/ presi, kur ir grandioza tirāža un iespēja inficēties, ja tāda pastāv nonakot saskarsmē ar žurnālu.
Tas pats ar veikalā izlikto preci, kuru, iespējams, izlika/ piegādaji slimi darbinieki/ piegādātāji vai kāds cits personāls mazak kā pirms 10 h, utt.

T Turkey901 15.03.2020

Vislielākā Covid19 koncentrācija būs pie griķu un tualetes papīra plauktiem veikalā, kur nošķaudījās un uzelpoja daudzi tūkstoši cilvēku!

G Gooblins 15.03.2020

..kad būsiet veikalā, paši ar savu auto, nevis mammai pie sāna,.. ceru kad vismaz kāds sapratīs, par ko bija runa,. un visi tie filozofi var iet ieskrieties ar prātulām, ko darīt ar pirkstiem, un kam skārties kam nē,.. runa ir par mākslīgi radītu punktu, kas krīzes laikā, var būt kādam liktenīgs!

A arnitaa 15.03.2020

Nevajag pēc numura piereģistrēšanās netīros pirksteļus bāzt mutē, degunā vai acīs. Viss ir tieši tik vienkārši.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes