Cityparks - Sods

Es neesmu apmierināta ar city parks soda lēmumu, jo kā es varu reģistrēt auto ja nevaru tikt pie reģistrēšanās aparāta kas atrodas jau iekšā lemon gym un man nestrādāja pirksts vai mēbeļu namā iekšā un veikals pēc 20.00 jau ir slegts, to var apliecināt sporta zāles administrators, kas nevarēja mani redzēt sistēmā jo esmu atbraukusi no Igaunijas un sistēma mani vienkārši neredzēja.
Es uzrakstīju ka es saprotu ka darbojas stāvvietas sistēma, jo jau biju tur 6.11 un ievietoju stāvvietu pielikumā. Un arī tur tika noņemts 1e par 14 minūtēm. Bet pirmās 2 stundas ir bezmaksas. Un operatore teica ka nauda netiks atgriezta un lai es tā vairs nedaru bet reģistrēju numuri tikai pie aparāta. Un kā es varu reģistrēt to aparāta kas nav man pieejama jo nedarbojas pirksts? Tad varbūt jūs ievietotu to aparātu cilvēkiem pieejamajā vietā? Nevis veikalā iekšā kas ir slēgts pēc plkst 18
un zāle kur nevaru tikt iekšā jo nedarbojas pirksts?
Ļoti neprofesionāla kompānija

01.12.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

T

Komentāri (1)

S Stenlijs 09.01.2023

Ja stāvvieta ir bezmaksas tad nekādi zaudējumi uzņēmumam nav nodarīti, tai skaitā administratīvās izmaksas nav jums jāsedz. Pat ja ievada numuru tajā aparātā jums netiek izsniegts darījumu apliecinošs dokuments tā kā tam ko tur ievada vai neievada nav nekādas nozīmes.
Te piemērs iesniegumam kuru jāraksta. Nekas tiem krāpniekiem nav jāmaksā, auto nevar noslēgt līgumu un ar ko noslēguši līgumu nemaz nezina, tā kā kad auto īpašnieks saņem vēstuli no viņiem un tikai tad rakstiet iesniegumu lai atšujas citādi iedodot savus datus izmantos pret jums. http://www.pasnodarbinatie.lv/sods/2017/04/19/iesniegums-cityparks-latvija-sia-par-netaisnigi-piemerotu-sodu/

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes