Cityparks - Sods

Парковка "рими сахарова".
Оставил машину в 18-06. Поставил часики в машине, ушел. В 18-25 получил штраф в размере 25 евро. Интересно за что? Оказывается часики в машине уже не котируется данной компанией, а нужно регистрировать в автомате или через аппликацию. Ну а в чем разница простите? То есть меня оштрафовали за то, что я кнопочки не нажал?

23.05.2022

N

V vitols 23.05.2022

Tas nav Valsts sods,to var nemaksāt viņi spiež uz morālo un ja tā ir tikai viena reizīte,to var droši nemaksāt,protams tie kuri baidās tie maksā.

A annazheman 30.05.2022

sakiet lūdzu, vai jūs zināt kādu risinājumu ,kā var apstrīdēt viņas sodu? Es arī nemaksāju, tāpēc ka visur runa ka viņas darbība ir nepamatota un nelikumīga bet tagad man atnāca vēstule par šo sodu jau no inkaso... un es nezīnu kur un kā pareizi man ir jāraksta iesniegumu vai sudzību par šo kantoru, jo maksāt es protams negrību bet inkaso jau prasā savu daļu...

patiesais_ 24.05.2022

Различине в том, что с физическами часиками можно соврать а в приложении нет. По моему*

G Gonzo23 24.05.2022

Tak rimi ir visdārgākais un tizlākais veikals, ko var gribēt, brauc uz maksimu, nekas nebūs jāreģistrē