www.sudzibas.lv Cityparks soda piemērošana

Cityparks - soda piemērošana

Tiku saņēmusi sodu 27.02. VIVO centrs Jelgavā par manuprāt pilnīgu necilvēcību. Ja cilvēks ieiet iepirkšanās centrā un tīri cilvēcisku iemeslu dēļ neievada auto numuru tajā sekundes simdaļā un izdarot to dažas minūtes vēlāk, tad izejot pie auto o jau gaida soda kvīts.Tajā pat brīdī zvanīju un atstāju ziņu, protams, ka darba laiks iestādei ir beidzies. Zvanu atpakaļ vēl joprojām gaidu. Vakarā uzrakstīju vēstuli, bet arī to līdz šai dienai neesmu saņēmusi. Vēstuli atbild 10 dienu laikā (darba dienu), bet sods jāsamaksā 14 dienu laikā, sanāk, ka sods ir jāsamaksā ātrāk, kā jūs atļaujatie stabildēt uz e-pastiem? Ja jūsu spējas ir tik ātri uzlikt sodu uz auto, tad arī spējām atbildēm uz sūdžibām ir jābūt tik pat ātrām? Vai ne tā?

davfreim 13.03.2018

Citypark ir parazīti, neiesaku likt auto viņu stāvvietās, entie raksti par šaubīgiem sodiem. Privātie grib pelnīt.

C critical thinker 13.03.2018

dažas minūtes ir stiepjams jēdziens.

G GeneralNo4 25.10.2018

Ko tu te mēģini visu laiku aizstāvēt tos krāpniekus? Tās pārsvarā ir bezmaksas stāvvietas, BEZMAKSAS!

I Ilze Gotharde 10.04.2018

Ko nozīmē nelikt viņu stāvvietās mašīnu? Ja viņu stāvvietas visas ir pie lielveikaliem. Man tiko bija tāds pats gadījums. Visu laiku pie Me;zciema Rimi nebija nekas jāievada, es fiksi uz 15 min. izskrēju veikalus un atpakaļ nākot, jau logā bija soda kvīts. Un uz manu vēstuli viņi pat nemēģina atbildēt. Jo viņu mājaslapā nav pat opcijas pievienot failu ar čeku kopijām utt. Jo es varēju pierādīt, ka tajā laikā biju veikalā. Es saprotu, kad jāsoda cilvēki, kas ļaunprātīgi izmanto stāvvietu, bet ne jau cilvēks, kas bijis iepirkties un gatavs to pierādīt. Tas ir nenormāli, ka pat jau mikrorajonos vairs drīz nevarēs bez maksas novietot auto. Un ko nozīmē tas mistiskais līgums, skaitās, ka tu esi piekritis viņu līgumam, tiklīdz esi iebraucis stāvvietā. Tas ir kārtējais legālais reketieru bizness

N Naudas krāpēji 16.05.2018

VIVO centrā Jelgavā tu pat nepaspēj no mašīnas attiet viņš jau skrien ar to lapiņu.