www.sudzibas.lv Cityparks Slikts serviss, pavirša pienākumu pildīšana

Cityparks - Slikts serviss, pavirša pienākumu pildīšana

18.02.2024. Plkst. 10.34. Piebraucu pie dpd pakomāta, kamēr sūtīju paku, citypark darbinieks, kas vēlāk atteicās nosaukt savu vārdu, plkst. 10.39 izrakstīja sodu 30 euro apmērā par automašīnas nereģistrēšanu tc.
Informēju, ka noliku auto uz 5 minūtēm un braucu prom - pasmējās, teica, ka jālasa noteikumi.
Esiet uzmanīgi, neizmantojiet citypark!

19.02.2024

K

E Elviss Preslijs 19.02.2024

Kas bija rakstīts noteikumos? Raksti pamatotu pretenziju uz Cityparks.

T tamtaram 26.03.2024

NEMAKSĀJAT CITYPARKS LATVIJA PRETTIESISKOS SODUS!

PTAC atgādina, ka gadījumā, ja SIA Cityparks Latvija turpina piemērot netaisnīgus līgumsodus, patērētājam jāvēršas pie SIA Cityparks Latvija strīda risināšanai, PTAC lēmumu izmantojot kā pierādījumu, savukārt SIA Cityparks Latvija ir jānodrošina objektīva un patērētāju tiesiskajām interesēm atbilstoša sūdzību izskatīšana pēc būtības. Ja parāda piedziņa jau nodota ārpustiesas parādu atgūšanas pakalpojumu sniedzējam, tam jāņem vērā PTAC pieņemtais lēmums.
Ja tiek konstatēta PTAC lēmuma nepildīšana, aicinām informēt PTAC. Saziņas iespējas un informāciju skatīt šeit.