www.sudzibas.lv Cityparks Slikts serviss

Cityparks - Slikts serviss

17.12.19. Ap plkst.17: 30 iebaucu Vienības Gatvē 113 iepirkties maximā. Tā kā ilgāku laiku šeit nebiju bijis, prātā nenāca, ka šī ir maksas stāvvieta. Un ziemā diennakts tumšajā laikā arī zīmi nevar pamanīt. Bez brīdinājuma, tiklīdz biju atstājis automašīnu, steigšus tika uzlikts €30.00 sods. Tas ir normāli?

J

Komentāri (6)

L Lailailai 19.12.2019

Varbūt arī stāvvieta nav gana apgaismota, bet lielās reklāmas pie visam ieejām Maxima ir grūti nepamanīt. Ja nu tikai neesi akls kā kurmis vai izliecies par dumāku kā esi īstenībā.

V vitols 19.12.2019

Ja tu nepamani diennakts tumšajā laikā, tad varbūt tev paša drošības dēļ nevajadzētu vadīt auto diennakts tumšajā laikā.

M Mego izmeklētājs 19.12.2019

Apgaismotā pilsētā neredzēt ceļazīmes?nākamreiz "ķieģeli" nepamanīs?

L Lailailai 19.12.2019

Nekad neko neesmu maksājusi nevienam “parkam”, ja viss, ko no manis prasa ir stāvvietas pulksteņa vai uz parastas lapas uzrakstīta laika izlikšana uz auto paneļa redzqmā vietā. Nedomāju, ka tā ir pārdabiska vai citādi neizpildāma prasība. Katrā gadījumā daudz vieglāk nekā pēc tam ārdīties dažādos sociālajos tīklos, vispārējais apspriešanai izliekot savu lasīt neprasmi, vājo redzi un slikto atmiņu.

BondsBonds 21.12.2019

Kā tieši neuzmanība attaisno nezināšanu?

D DimanC 06.03.2020

šī nav maksas stāvvieta. stāvvieta ir bezmaksas. bet Tu dabū "maksas sodu" tad, ja neesi ievērojis tās noteikumus (uzrādījis stāvvietas lietošanas laika sākumu). ir PTAC lēmums par to, ka uzliktie soda apmēri ir nesamērīgi, bet tam tikai rekomendējošs saturs. Bet arī tur sākusies tiesiskais dancis - pārsūdzēšanas, utml.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes