www.sudzibas.lv Cityparks Slikts serviss

AtrisinātaCityparks - Slikts serviss

Šodien, 2018.gada 16.novembrī braucu iepirkties uz b/n "Kurši", Vienības gatve `113. Automašīnu novietoju stāvlaukumā pie veikala Maxima. šajā veikalā nebiju bijis kādu gadu un es nezināju; ka tas ir kļuvis par maksas stāvlaukumu. jo pie stāvvietas, kur biju noparkojies, nebija nekādas informācijas. 09:21 man tika izrakstīts maksājumu uzdevums par 35.00 EUR. Es šajā laikā iepirkos b/n Kurši - čeks Nr.00592451 par 26.76 EUR, 16.11.2018. 09:27. Ja es arī esmu pārkāpis notrikumus, vai par pāris minūšu stāvēšanas man būtu jāmaksā 35 EUR, vai nav par treknu?

16.11.2018

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Agnis Bogdanovs 24.11.2018

Sods ir samaksāts, bet vai Maxima būs ieguvēja, jo parasti es iepirkos no 20 līdz 40 EUR, TAČU TAGAD , PRINCIPA PĒC, ŠAJĀ VEIKALĀ SAVU Mūžu neiepirkšos.

M Mego izmeklētājs 16.11.2018

Iebraucot stavlaukumā ir ceļszīme ar papildzīmi.vai tad braucot pa ceļu at autotransportu nav jāskatās un jāievēro ceļazīmes ,kautvai reizi 5 os gados braucot pa ceļu.

C critical thinker 16.11.2018

uz zīmēm jāskatās. tā jau tu arī pie stopzīmes neapstāsies, jo pirms 10 gadiem tādas nebija...
neviens tos čekus neskatīsies, vari nemaz nesūdzēties

donna b 16.11.2018

Godigi, neticu ka tur nebija nekadas informacijas. Visi jau ar to aizbildinas, bet isteniba 10 zimes saliktas, bet izlikas, ka neredz!

Andris Sa 17.11.2018

Ваша невнимательность - ваша проблема. Как вы получили права если не знаете знаков?

P pagpag 17.11.2018

mēs te savā ģimenē viņus jau sen esam "pārdēvējuši" par Sharkypark... bet ja nopietni, nujā, ir mūsu pilsētā tāds veidojums, bet par to var sūdzēties vai nesūdzēties, vienkārši jātur acis plati vaļā un pie lielveikaliem kā mīnu laukā, vai vislabākais mašīnu transformēt par mazu koferīti un paņemt līdzi veikalā... sorry, šovakar tāds jautrs noskaņojums... :-D

D Daiga 22.11.2018

Man ļoti līdzīgs gadījums nesen šajā stāvvietā, tik pie Gulbja laboratorijas. Manuprāt, par laika nenorādīšanu vien tas sods ir neadekvāti liels. Es jūtos tā teikt "apčakarēta" ar šo. Nesaprotu arī, kāpēc visur jāsaliek tās maksas stāvvietas - pat mikrorajonos, kur taču gan jau īsti nav problēma, ka visi māju un biroju iedzīvotāji savus auto saliek un veikala apmeklētājiem vairs nav vietas. No tur esošo veikalu un iestāžu īpašnieku puses arī tā nav baigi uz klientu orientēta attieksme, ka pieļauj tādas lamatas neuzmanīgajiem pie savām apkalpošanas vietām. Vajag jau naudu ar īpašumu pelnīt, bet šis jau ir pārāk nekaunīgi.

P Panks 24.11.2018

uzrakstiet viņiem pavisam banālu protestu par soda izrakstīšanu un nepiekrišanu tam un varat gulēt mierīgi! Viņi PILNĪGI NEKO no jums nevar paņemt, izdarīt vai piedzīt... Ar Rīgas satiksmi un Euro park tas pats! Man ir kaudze ar tādiem pēcapmaksas rēķiniem no RS un daži no EP. Lai veicās neieberzties!

J Joorix 28.11.2018

Vari paskaidrot sīkāk - kādēļ neko nevar izdarīt? Es arī tāds pats 10 min upuris. Jā aizmirsu - pats vainīgs, bet tas sods neadekvāts pret to pārkāpumu.