www.sudzibas.lv Cityparks Slikts serviss

Cityparks - Slikts serviss

Uzrakstīju sūdzību PTAC par autostāvvietas laika nepiereģistrēšanas neadekvāti lielo sodu Eiro 35.00 Vienības gatvē 113 no SIA Citypatk Latvija.
No PTAC atbildes saprotu:
1. sodu SIA var likt (interesanti - ceļa zīmes liek pēc valsts likumdošanas, bet sodu lielums gan ir SIA izdomāts, kas pārsniedz likumā noteiktos Eiro 30.00. par šīm uzstādītajām ceļa zīmēm)
2. savstarpēji neatrisinot situāciju - piedziņu arī var nodot piedzinējiem,
3. PTAC izskata citu kolektīvo lietu par šo jautājumu, bet tās lēmums nekādi nebūs saistošs citiem individuālajiem prasītajiem.
Tas nozīmē, ka šādas situācijas risināt var tikai tiesā - diemžēl lielākajai daļai iedzīvotāju , arī man, nav ne tādas finanses, ne izglītības un arī laika patēriņa.
Latvijas iedzīvotājiem atliek samaksāt savus sodus, lai piedzinēji neuzliek savus % un censties apbraukt šādus stāvlaukumus.

Ar cieņu, Ieva.

I

Dainis 03.01.2018

Vieglāk, nav ievērot noteikumus? Nesaprotu par ko jūs tā cepaties..

B bw 03.01.2018

PTAC vispār neiedziļinās, vieglāk ir atšūt. PTAC nspēj pildīt savus tiešos pienākumus. Šo "citu kolektīvo lietu" PTAC izskata jau kopš aprīļa, kad es rakstīju PTAC par Cityparks visatļautību.

L laimers 04.01.2018

Ar iebraukšanu Citypark SIA stāvvietā jūs automātiski piekrītat viņu stāvvietu iekšējās kārtības noteikumiem. Un viņi līgumsodam var piemērot kādu summu vien vēlas, kaut 130 eur.