www.sudzibas.lv Cityparks Slikts serviss

Cityparks - Slikts serviss

Tumsā autostāvieta pie bērnu kliniskās slimnīcas netiek apgaismota, pakometrs arī bez nevienas gaismas. Iebraucot stāvvietā zīmes noliktas tik augstu, ka pamanīt tās tumsā un intensīvā satiksmē nav iespējams un pats mazākais par ko domā, vedot slimu bērnu uz slimnīcu, ir tas, ka pie valsts slimnīcas pilsētas nomalē ir maksas stāvvieta. Atnākot pēc stundas saņemts 25 EUR sods. Tā ir krāpšana un necieņa pret mums un mūsu bērniem!

E

Работяга 18.12.2017

Jums pirms ofisa aizessna vajadzeja pie apsardzes panemt bukketu, ka jarikojas riga.. neskrejiet pari slidem ja tuvojas vilciens, nestaviet tuvu malai kad tuvojas autobuss, nedomajiet ka cela mala ir bez maxas..

C critical thinker 18.12.2017

pakometrs? :) pie iebrauktuves no vienības nav nekādu cityparku. tiesa, vietu skaits tur ir minimāls. var braukt iekšā, ja uz akūto, tad par velti izlaidīs ārā. bet laikam runa nav par BKUS?

E ed_spg 19.12.2017

Parkomats :) runa iet par BKUS, bet juglas ielā.