www.sudzibas.lv Cityparks Штраф необоснованный и невероятно большего размера, чем была ими оказана услуга

Cityparks - Штраф необоснованный и невероятно большего размера, чем была ими оказана услуга

На парковке CityParkas, возле магазина Рими на ул.Дзелзавас 34 на меня был наложен штрав 35 евро, отсутствовала всего 14 минут.
Какими расценками эта фирма руководствуется, не понятно. Всех, кто незаконно пострадал от этой фирмы, предлагаю объединиться и подать коллективный иск суд.
Пишите, на Facebook Неля Малых

18.10.2018

Компания получила уведомление об этой жалобе

C critical thinker 20.10.2018

kasas tasas paras cityparkas? aizvilies uz 14 min nezin kur un tagad sūdzies? galīgi jau?

K Kristine Ozoliņa 29.10.2018

Neļa, na facebooke citypark uže sdelal 2 analogicheskih vashih profilei (kak vidno zdesj Citypark nje otvechajet normalno, no trollit iz drugih profilei).
v komentarije napishite tochnij link Facebook - mi tože podajom sud na Citypark,i vsem nado objedinitsja.
Na Citypark nado podatj bolšoi isk - možet togda onji nachnut dumatj i rešat problemi etc.

Saskaņā ar “Cityparks Latvija” SIA autostāvvietas lietošanas noteikumu punktu Nr. 9. Gadījumos, kad klients nav veicis savlaicīgu līgumsoda apmaksu pilnā apmērā, Cityparks Latvija ir tiesīgs nodot tā rīcībā esošo informāciju (līgumsoda numurs un automašīnas valsts reģistrācijas numurs) parāda piedziņai trešajai personai.

Apmaksai lūdzu izmantojiet mūsu rekvizītus, kuri norādīti uz līgumsoda kvīts vai mūsu mājaslapā, sadaļā kontakti. Veicot pārskaitījumu norādiet līgumsoda atsauces numuru vai automašīnas reģistrācijas numuru.

Lūdzam apmaksāt līgumsodu līdz 25.03.2019.

Ar cieņu,

SIA “Cityparks Latvija”

Ernestīnes iela 12, Rīga, LV-1046

Если кто то надумает писать заявление в суд я только За!