www.sudzibas.lv Cityparks Pretīga naudas pelnīšana

Cityparks - Pretīga naudas pelnīšana

No rimi citypark stāvvietas lēnām aizgāju uz rimi, attapos, ka maka nav, protams auto nepiereģistrējot, gāju atpakaļ un reāli 5 min laikā jau sods bija uzlikts. Es apgriezu auto apkārt un noparkojos tā lai pārredzu laukumu, protams, auto nav reģistrēts… apsargs pabāza degunu un ieraugot, ka tā esmu es, kam nekaunīgi paspēja uzlikt sodu vairs ārā nenāk. Suns jau zin ko Edis. Uzskatu, ka ļoti neprofesionāli, ja varbūt cilvēkam no sodu daudzuma prēmiju piemaksās, tad lai viņam arī tiek. Žēl, ka cilvēcība nekāda. Jāteic, ka gaidīju viņu 40 min un viņš nenāca mani vairs sodīt ai ai ai… tāpēc nevarētu teikt, ka cilvēks dara tikai savu darbu, šajā gadījumā cilvēks ir pī.

14.03.2022

E

P Palīgs neskaidrajiem 14.03.2022

Jūs tā kā gaidījāt vēl vienu sodu? Vai gribējās vienkārši žulti uz viņu izgāzt? 40 minūtes gaidīt! Nu ir jābūt ļoti nogribējušai. Vienkāršāk bija noreģistrēties un tad staigāt turpu un atpakaļ.

S SUPERBOSS 05.04.2022

Cityparks Latvija, SADARBOJOTIES AR Maxima IZSPIEŽ NAUDU NO TIEM, KURI IR AIZMIRSUŠI IEVADĪT AUTO NUMURU PIE IEEJAS DISPLEJĀ. veikala APSARGS VIDEONOVĒROŠANAS EKRĀNĀ NOČEKO, KURŠ IR IEGĀJIS BEZ AUTO NUMURA IEVADĪŠANAS, IZDRUKĀ KVĪTI UN OPERATĪVI TO AIZNES UN AIZLIEK AIZ LOGU TĪRĪTĀJA SLOTIŅAS. TAS IR AFĒRAS BIZNESS, KĀ IZĢĒRBT PIRCĒJUS. PIERĀDĪJUMU PIRKUMA ČEKU NEŅEM VĒRĀ. KONTROLES LAIKS TIKAI 5 MINŪTES tas nav normāli, jo iepirkties par 5 minūtēm nav iespējams!. TĀ IR ŅIRGĀŠANĀS PAR KLIENTU, KURŠ veikalā ATSTĀJ SAVU NAUDU! NELIEKAM AUTO Cityparks Latvija AUTOSTĀVVIETĀS, LAI TIE BANKROTĒ!

S SUPERBOSS 05.04.2022

NEBRAUCAM UZ TIEM VEIKALIEM, KUR IR CITYPARK AUTOSTĀVVIETAS, LAI ŠIE BANKROTĒ!