Cityparks - Pateicība!

Paldies! City parks sūdzību izskatīšanas speciālistiem, par logisku un sarotošu situācijas analīzi un soda naudas, kas tika piemērota 13.04.2023 aizstāšanu ar brīdinājumu automašīnai ar v/n nc3044 pepsi boulinga centra stāvvietā! Visu cieņu!

21.04.2023

P

Good Intentions 22.04.2023

Nav pateicības portāls un pateicību varat izteikt facebook lapā. Īsti arī nav skaidrs, pateicība par ko? Pārkāpāt, nepārkāpāt? Vai viņu kļūda soda likšanā?

S Stenlijs 23.05.2023

Tas ir kā pateikties laupītājam, ka uz jautājumu "Maku vai dzīvību" laupītājs paņēma tikai maku. Paldies laupītājam.
Skaidrs ka šī "sūdzība" ir lēts PR gājiens. Pie tam Citypark kā juridiska persona nevar piemērot nekādas soda naudas kur nu vēl izteikt jelkādus brīdinājumus saistībā ar CSN ievērošanu vai neievērošanu.