www.sudzibas.lv Cityparks Nodarbojas ar naudas izspiešanu pie katras izdevības

Cityparks - Nodarbojas ar naudas izspiešanu pie katras izdevības

Ļoti neētiska attieksme, kuras vienīgais mērķis ir izķert un sodīt.
Š. G 18.07.2022. Vivo centra (rimi) stāvlaukumā pie omnivas pakomāta novietoju auto, lai varētu nosūtīt sūtījumu (kādus 15m attālumā) . Aina - es ar 2 maziem bērniem un sūtījumu rokās izgāju, jo nosūtīt aizņem kādas 2-5min, bet pirms manis vecmāmiņa ilgi nevarēja nosūtīt, kaut kas nesanāca ar apmaksu, palīdzēju tikt skaidrībā, tad es nosūtīju. Savu auto redzēju, bet atgriežoties atpakaļ - jau stāv soda kvīts.. Sanāk, brīdī, kad palīdzēju kundzei vai vadīju savu numuru, cityparks darbinieks noskatīja (bija uz zemā starta laikam) , izķēra brīdi un izrakstīja sodu.. Super, karmai trekns + laikam būs viņiem tgd!:)
umņikiem - > es nenoliedzu, ka formāli man vajadzēja ieiet ievadīt auto v/r numuru un tad sūtīt sūtījumu. Tas nekas, ka auto ir 15m attālumā, un plāno aizņemt pustukšā stāvlaukuma vietu kādas 5min (kas it kā pat ir laika norma numura ievadīšanai) un nekādi zaudējumi tiem nerastos. Bet šeit vienkārši gribēju parādīt, kāda ir šī uzņēmuma prakse - ka tik noķert un sodīt. Turklāt diezgan ciniski un zemiski, izraisot pretīguma sajūtu un saņemot rezultātā noteikti ne to labāko novēlējumu no klientu puses! Tā turpinot, cityparks netīrā peļņa novedīs pie tīriem zaudējumiem un godīga bankrota!

22.07.2022

R

A AiK 22.07.2022

Nu bet tak pati atzīstat ka pārkāpat lietošanas noteikumus ?Atzīstat! Pārkāpāt nereģistrējāt ! Kāda starpība cik ilgi ! Pareiz ir sods jāsaņem!

R Raimo_ 22.07.2022

Nevis pati, bet pats, umņik! Es te vēlējos parādīt praksi, kas nav skaidrs? Kāda vispāŗ jēga no tava komentāra, ko gribēji pateikt ar savām n-tajām izsaukuma zīmēm? Tik ļoti gribi visus sodīt?
p.s. Nedod Dievs, būtu kā UA mums, noteikti tādi ietu un stučītu uz savējiem, lai tik sodu saņemtu kāds?!

P Palīgs neskaidrajiem 22.07.2022

Ko nu čīksti. Pārkāpi, tad bleķo. Es ar bērniem...palīdzēju vecmāmiņai... asaras gandrīz saskrēja acīs. Nafig vispār brauci uz tā laukuma virsū, ja netaisījies reģistrēties?

Good Intentions 22.07.2022

Atkal iepīti bērni un vel vecmāmiņa - nevienu, tas neuztrauc! Ignorēji noteikumus - saņem sodu. Lielākā daļa zin, kas ir cityparks un kā viņi žmiedz maizi.

A antena 20.08.2022

Tādēļ, ka kopā ar bērniem ir ākārtīgi viegli pārkāpt dīvainos noteikumus.
Ja jums būtu mazs, uz visām debess pusēm skrienošs mazulis, diez vai jūs atrastu laiku atrast to “automātu”, aiziet līdz viņam, ievadīt kodu, tad vilties atpakaļ uz citu debess pusi, lai izdarîtu, to kādēļ ieradies.
Arī man uzlika sodu, jo man līdzi bija mazulis un steiga bija liela.