www.sudzibas.lv Cityparks Nezināms sods

Cityparks - Nezināms sods

Pagājušajā gadā biju rīgā un sanāca apstāties vienības gatves 113 stāvlaukumā. Jau neatceros kādas zīmes brīdināja par stāvvietas izmantošanu, bet izrādījās kaut ko bijām izdarījuši ne to, jo bija izrakstīta soda kvīts uz 35eur. Tajā momentā neviens to kvīti nebija redzējis (vai kas noņēma vai pa ceļam nepamanīti aizlidoja) . Tagad (gads pagāja) meklē julianus firma un prasa soda naudu un vēl procentus. Saka ka bija sūtījuši vēstules (uz adresi kur mēs nedzīvojam, pierakstīta tehniskajā pasē) , kuras mēs protams nesaņēmām. Grasās mūs likt parādnieku sarakstā. Ja bija sods, vai tad nevar atsūtīt ierakstītu vēstuli 21. Gadsimtā. Ne viens nav parakstījies par dokumentu saņemšanu, un tagad pa kluso liek parādnieku sarakstā. Un vispār nesaprotu, kā privātais uzņēmums var likt man sodus (ar to jānodarbojas valsts instancēm) . Paskatītos kā tādi uzņēmumi strādātu tiesiskā valstī.

V ViktrsKode 02.08.2018

Palaidnis, labak samaksā savus sodus. Soda lapeli gan jau aizmeti prom un pie sevis teici "pofig" tagad samaksā soda naudu nevis sūdzies par savu stulbumu un nespēju lasīt noteikumus.

U u/dz 09.08.2018

Dzīvnieku kantoris.
eņģeļvīrs tā rīkojas-uzliek soda kvīti,nofotogrāfēun tad-noņem.
Tāda ir to dzīvnieku prakse.

S Stenlijs 22.08.2018

Tak nemaksājiet un miers, neko viņi nevar padarīt, tas nav nekāds administratīvais sods, kas neļautu tehnisko iziet vai radīs kādas citas neērtības. Tā stāvvieta ir bezmaksas veikala apmeklētājiem un nav nekāda pamata piemērot līgumsodu, ja nav konstatējuši, ka stāv ilgāk par stundu. Pie tam nav arī spēkā prasība par laika norādi ar lapiņu uz paneļa, jo tas ir administratīvais pārkāpums ko uzrauga CP nevis par ko kāda firmele var piemērot līgumsodu. Galvenais ir saņemot paziņojumu aizsūtīt pretī ka šim līgumsodam nepiekrītat un nemaksāsiet. Maksimums ko viņi var izdarīt ir ielikt parādnieku datubāzēs un nevarēsiet paņemt vairs ātros kredītus, kādas šausmas kā to pārdzīvot.

Vispār noliekot šādās stāvvietās vajag uz paneļa pretī uzlikt lapiņu, ka ja kaut kas tiks pielikts pie Jums piederošā priekšējā stikla tad tas tiks uztverts kā distances līguma slēgšana un samaksa par to ir 100EUR. Lai tad paši maksā par lapiņu likšanu dots pret dotu.