www.sudzibas.lv Cityparks Nesamērīgs sods

Cityparks - Nesamērīgs sods

Ja arī esat regulārs cityparks klients un 2 gadu laikā vienmēr esat reģistrējis savu auto pie lielveikala, tas neatbrīvos no soda, ja kaut reizi vērā ņemamu apstākļu dēļ nepiereģistrēsiet auto. Sods par 10 minūtēm lielveikalā būs nepiemērots un kosmisks. Pat Rīgas satiksme par pāris stundām nesamaksāto stāvvietu tādu neuzliek. Viņiem neinteresē ne apstākļi, ne kas cits kā tikai iekasēt naudu.
Noteikti nedošos arī uz šo veikalu maxima, kas izvēlējusies šo negodīgo komersantu.

15.08.2023

I

S Stenlijs 01.09.2023

Uz Maximu pēc Zolitūdes iet tikai egoisti.

Z [email protected] 05.09.2023

Tukumā pie Rimi cityparks darbinieks neorganizē laukaumā kārtību, bet, acīmredzot, dīkdienis pēc vadības norādēm pelna naudu uz veikala klientu neuzmanību, pārkāpjot iezīmēšanas līniju, neņemot vērā ka iepriekšējā autiņa nepareiza novietošana ir cēlonis citam. Un nekādu brīdinājumu, aizrādījumu, bet kā suns slepenkodis iekodīs, redziet, vakariņās par nopelnīto ēdīšot garneles un vadībai arī būs. Nekādu atrunu, samērīgums, apzināta vai neapzināta ļaunprātība, apstākļu cēloņi, tikai soda naudas.